Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rolanti Devir Sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Rolanti Devir Sorunu

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. 2010 cosmo 39.000 kilometrede olan aracımda 2 gündür rolanti sorunu yaşıyorum. LPG ve benzinde de denedim motor ısındıktan sonra yapıyor, kısaca anlatacak olursam araç park halindeyken çok hissedilmiyor fakat seyir halindeyken, vitesi boşa alıp ayağımı gazdan çektiğimde yaklaşık 3000 devire kadar çıkıyor ve tekrar 1000 devir in altına iniyor yarın servise gidiyorum ama aynı sorunu yaşan arkadaş oldu mu? aceba neden yapıyor? tekrar iyi akşamlar.

Ynt: Rolanti Devir Sorunu

baski balataniz bitmis

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler fatih bey. manifolt üzerindeki oksijen sensörü arızalanmış. değiştirildi sorun çözüldü. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Yorum

Geçmiş olsun ...
        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

benim arabada ilk çalıştırmalarda saçmalıyor bazen kasıyo kendini gaz yemiyor hatta stop ediyor sarsılıp sonra çalıştırıp basıp gidiyorum aynı sorun olabilirim
          2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Burak sorunun aynı mı bir fikrim yok inan ki ama servis bulur mutlaka. Benim sorunu yaklaşık 3 saat sonra buldular. Lpg bağlantı noktalarından birinden hava alıyormuş motor, bu nedenle de map sensörüde bozulmuş.

Yorum

çok sağol servise gidince bu şekilde yönlendiririm servisteki arkadaşlar bazen şaşırtıyorlar beni yanlış servistemiyim acaba diyorum
              gerçi bugün arabanın egzos manifoltu tarafından su attığını tespit ettik belki oda olabilir contası değişecek ama sıkıntının bu olduğunu hiç sanmıyorum yarın bilgi veririm
              2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

İşleniyor...
              X