Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Volant Çatlatan Nadide İnsan Yani Ben :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Volant Çatlatan Nadide İnsan Yani Ben

Geçmiş olsun
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

büyük Geçmiş olsun
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

YOrumlar ve temenniler için teşekkürler arkadaşlar, ama sonuç ortada, olay ankarada başıma geldi biraz dik bir eğim ve dar bir alandan geri geri çıkarken hem çarpmamak için hemde arabanın yığılmaması için yarım debriyaj kullandım, örnek olarak şöle diyeyim bazı evlerin bahçe parkları olur bunun için yok hizasından zemin kat hizasına inmeniz gerekir böyle bir yerdi.

Direk servis ile Opis e çektirdik garanti diye bir şey malesef yok. yeni değişen parçalarda garanti varmış burada dikkatimi çeken şöyle bir şey oldu eski hatta, Bana verilen fiyatlar %50 indirim ile tüm masraflar 2300 tl civarında oldu. ben o parayı vermek ile dışarıda yaptırmak arasında kaldığım bir dönemde parçalar servisten değişirse garanti kapsamında oluyormuş ilerde yine bu sorunla karşılaşırsam garanti kapsamında değişiyormuş çünkü bunun arıza yapması için dışarıdan mudahele olmayacğaı için teknik bir sorun olarak nitelendiriliyormuş.

eee o zaman şuan ki parçalar neden garanti kapsamında değişmiyor değil mi? çekiçlemi çatlattık volant ı ? Komik

Neyse siz dikkatli olun arkadaşlar ne yapın ne edin bir yerden çıkarken geri geri çıkmayın.

Orjinal yazı sahibi: BRK
        Peki servis ne diyor bu duruma.
        Kullanıcı hatası diyip çıktılar mı?
        Geri geri giderken araba volant mı çatlatır bilader diye sormuşsunuzdur kesin?
        Ben volant ın çatlamasına şaşırmış durumdayım, kendimi bu başarıdan dolayı tebrik etmekle meşgulüm kaçınız volant çatlatabilidiniz?

Valla arkadaşlar gülüp geçiyorum artık. Hayır arabama aşığım arkadaş yoksa benzin döküp yakıcam, kaskodan paramı alıp bir daha opelin önünden bile geçmicem

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/in...2284#msg172284
          180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

Geçmiş olsun

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

O zaman 70 binde başıma geldi diye biraz olsun sevineyim, Sizede geçmiş olsun dicem ama zaten geçmiş gitmiş. bu aracın geri vites handikapı bakalım daha kaç kişinin başını ağrıtacak.

Yorum

İşleniyor...
              X