Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Silikonla yapıştırdığım plakalarımı zarar vermeden nasıl sökebilirim?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Silikonla yapıştırdığım plakalarımı zarar vermeden nasıl sökebilirim?

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
    Aynen vazgectim yaza kadar satip ne alimki a4 dedik bunun kadar seri ve dolu degil bilmiyorum valla
    Ben nisana doğru satabilirim ama insigniadan sonra biraz seçici oldum))

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
      CEK GİTSİN BEN ÖĞLE YAPTIM GECENLERDE ALTTANDA falcata ile kazıdım bişey olmaz çizilsede plaka gelecek yine üstüne ali ihihç
      Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
      bende daha önceki BMW min plakalarını direk çekip kopartarak çıkarttım.baya güçlü yapışmışlardı ama yorucuda olsa çıktılar sonra arta kalan silikonları falçata ile itinalı bir şekilde kazıdım ufak tefek çizikler oldu ama yeni plakayı üstüne yapıştırınca hiç bişey kalmadı
      Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
      hiç boşa uğraşma oto camcısına git onlarda çelik tel var 5sn almaz , para bile teklif esen onu bile istiyeceklerini sanmam
      Orjinal yazı sahibi: whiteagle
      en iyisi elle sökmen, tabi büküp kırılmaması içinde üstten veya alttan iki elle kontrollü biçimde kaldırman.. yanlardan çekersen plaka gümm
      Teşekkür ederim bugün ders geç bittiği için halledemedim ama yarın tavsiyelerinizi değerlendiricem

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

bence ınce bır telle yavas yavas dıkkatlı sekılde cıkarman mısına bazen ıse yaramıyor kopuyor ugrastırıyor ama ınce bır telle ınceden ınceden sokersın

Yorum

İşleniyor...
        X