Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cosmo krom kaplama kapı kolu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: cosmo krom kaplama kapı kolu

napalım bi kere girdik bu yola
    F30 Sport+

Yorum

sol arka taraftaki krom kapı kolu elimde kaldı. Servise gittim. Resimlerini çekip İzmir'e gönderecekler ve sonra garantiden değişip değişmeyeceğini söyleyeceklermiş. Eskisini yerine yapıştırdılar. Kolun iç tarafındaki plastik kısım kırılmıştı. Bu kolların gerçek krom olanları var mı? Varsa gerçek krom taktırayım da dertler bitsin bari...
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
        sol arka taraftaki krom kapı kolu elimde kaldı. Servise gittim. Resimlerini çekip İzmir'e gönderecekler ve sonra garantiden değişip değişmeyeceğini söyleyeceklermiş. Eskisini yerine yapıştırdılar. Kolun iç tarafındaki plastik kısım kırılmıştı. Bu kolların gerçek krom olanları var mı? Varsa gerçek krom taktırayım da dertler bitsin bari...
        geçmiş olsun, kromlar tırnaklı sanırım, çok nadirde olsa düşebiliyor, kafanıza takmayın bence, komple krom olanları yok bildiğim kadarıyla....

Yorum

evet tırnak kırılmış zaten. Nasıl olduysa kapıyı açarken elimde kaldı...
          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
            evet tırnak kırılmış zaten. Nasıl olduysa kapıyı açarken elimde kaldı...

öncesinde bi darbe görmüş olabilir....

Yorum

Merhabalar öncelikle bu sorunla bende karşılaştım,sağ arka kapı kolu kromunu düşürdüm yapıştırdım sonra ne olduysa tekrar düştü şimdi parçanın bana komple geleceğini söylediler, bana 70 tl parça parası boya işçilik vesaire 120 tl ye geleceğini söylüyor,şu anda bekliyoruz,garantiden değiştirilebilirmi,bizim servis sağolsun hiçbir zaman hiçbir parçayı garantiden değiştirmeye yanaşmıyor,mutlaka diğer arkadaşlarda bu sorunla er ya da geç karşılacaklar....
              Birlikte yaşa yalnız öl...

Yorum

Benim ayrı zamanlarda ön ve arka kapı kolları düştü. Servise
                götürdüğümde yapıştırsaydın dediler ( en yakın servis 100 km ilerde).
                İlkinde bana da komple parça geleceğini ve boyanacağını söylediler.
                İkincide direkt yapıştırdıklarını gördüm. İkisinde de garantiden
                yapıldı. Sen ısrar et. Bunun fabrikasyon hatası olduğunu söyle. Olmazsa
                tutanak tuttur. Şikayet edersin. Ben hiç fiyat ödemedim.

Not: Bu arada mailine ulaşamıyorum. Hata veriyor.
                [center]
                2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Teşekkür ederim bugün boyadan çıktığını ve gelip takılabileceğini söylediler,ben opel müşteri hizmetlerini aradım,onlarda servisle görüşüyormuş garanti kapsamına alınabileceğini söylediler,garantiden yaptırmak için bende uğraşacağım,benim serviste 38 km bu bölgedeki tek servis lanet olsun ama para vermemekte ısrarlıyım

Yorum

Opel müşteri hizmetlerini aradım ve maalesef kopan parçanın servise götürülmesini istediler,ben nereden bulacağim bu parçayı kopmuş gitmiş kaç paralık bir parça dediğim zamanda 10 tl likte olsa prosedürün böyle olduğunu söylediler,hiçbir kişisel hatam olmadığı halde opel bana bu 70 tl'lik parçanın parasını işçilikte dahil 120 tl olarak ödetecek ödetecek ama bana ne kadar paraya malolursa olsun peşini bırakmıycam ve o parayı tüm avukatlık masraflarımda dahil o çatır çatır alıcam ve forumdada yazıcam,lanet olsun böyle servisede müsteri hizmetlerinide,başına gelmeyen arkadaşlar beni anlayamazlar ama sizinde başınıza gelir dostlar.Yazımı kısa bir Nasrettin Hoca fıkrasıyla kapamak istiyorum Hoca bir gün eşşekten düşmüş hocam nasılsın halin nicedir diye sormuşlar hocada soranlara bana eşşekten düşen birini bulun demiş,Allah kimseyi eline düşürmesin bunların...

Yorum

Evet opel Garantiye soktuğu bir parçanın sorunlu olanını geri istiyor prosedür gereği ama siz servisinize baskı uygulayın en kötü ihtimalle sadece krom parçayı taksınlar dedikleri gibi kapı açma kolu ve krom parça bir geliyor gelen kolu araç rengine göre boyanıyor o yüzden maliyet artıyor siz sadece kromu takın deyin en azından maliyet düşer sonuçta yapıştırılıyor geçmişte benimde başıma gelmişti

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Maalesef kromu tek takamıyorlarmış toplam 100 tl ödedik,ancak tüketici hakları derneğine şikayetimizi yaptık bakalım sonucları hep beraber göreceğiz...

Yorum

Ürün bir geliyor ama sadece krom takılabiliyor çünkü orjinal fabrika boyası bence daha güvenilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                          X