Duyuru

Collapse
No announcement yet.

akünün üzerindeki kapak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: akünün üzerindeki kapak

hatta ellerınde uç dort tane kapak vardı takalım dıye uymadı netıce olarak 2012 1.4 t lerde aku kapagı yok ben tatmın oldum fbrıka bu sekılde gondermış
    ahmet

Yorum

neden uymadı? değişen ne ki? akü aynı akü, araba aynı araba? hayret birşey ya
      2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

emın ol uymadı adamın elınde 3 tane insıgnıa kapagı vardı bızımkıne uymadı ben yanındaydım velhasıl benımkının de kapagı yok alıştım pek şikayetım yok
        ahmet

Yorum

Benimki 2012 ama ilk partilerden bende kapak var. Kapak olmamasinin tek sebebi maliyeti kismak olur (tabiki fabrikadan boyle cikiyosa eger burda servisler kapaklari sokup baska birsey yapiyosa bilemem
          2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

doğrudur ben size inanmadığım için demedim sadece şaşırdım aynı akü ve aynı araba neyi değiştirdilerde uymuyor ona şaşırdım. 2012 si olup bende o kapaktan var diyen arkadaşlarda var. karmaşık bi durum. neyse hayırlısı ihihi
            2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

aynen katılıyorum
              ahmet

Yorum

belkı 2012 lerın ilk çıkanlarında olabılır ben arabayı agustos sonunda aldım dedıgınız gıbı son gelenlere koymamış olabılırler
                ahmet

Yorum

Ben 2012 nisan ayında aldım benim aküde kapak var.ayrıca bu arabayı aldıgımda yeni sitil paket 18 cant koltuklar kırem renk istemıstım hic bir bayide bulmadım istanbulda benim araba ilk gelenlerden degıl son gelen arablardan bence 1,4 140 bg ilk türkiyeye geldgınde yok satlıyordu gelen satıldı ılk gelenler sanırım 2011 de geldı benim araba 2012 nisan ayında aldım ve sonrada gelen araba ve benım aküde kapak var
                  ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

ayrıca kapak uymuyor dogru tam olarak trnakları tam olarak tutmuyor bır tarfaı tuturmaya salıcıyorsunuz dıger taraf tutmuyor bır tarfın tırnakları tam tutmuyor yanı oturmuyor aküye o uymayan kapagı alın bence o kapak bizim arabların kapagı.
                    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

abi 1.4 lerin hepsi 2012 model olarak geldi. Benim kapagim cuk oturuyo ve onun ordan dusme ihtimali falan imkansiz bi kere cikarmaya calistim o kapagi zaten zor cikarmistim iki tane gecme yeri var ve bastiriyosun tik diye ses geliyo yerine oturuyo ondan sonra dusmesi cikmasi oynamasi imkansiz
                      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

düsmesi imkansız.!benim tırnkları yalama ola bılır aküye sarj yapıla yapıla suküp taka taka yanılmıyorsam 4 tırnak var 2 si tutuyor dıger ıksı tutmuyor sonucta tam akünün östune otururyor kapak var yanı.

Yorum

İşleniyor...
                        X