Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL EYE SİSTEMİNİ FULL AÇTIRMAK MÜMKÜN MÜ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• OPEL EYE SİSTEMİNİ FULL AÇTIRMAK MÜMKÜN MÜ?

Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Opel Eye sistemi Türkiye ye birçok özelliği bloke edilmiş olarak sunuluyor.AFL farlar için kısmen kullanabildiğimiz Opel Eye sisteminin tüm fonksiyonlarını aktif hale getirebilecek bir yer biliyormusunuz?

Böylece şerit takip sistemi,öndeki araçla mesafe bildirim sistemi ve tabela uyarı sistemini (her ne kadar Türkiye dekiler standart dışı olsa da) kullanabiliriz diye düşünüyorum...
    2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Ynt: OPEL EYE SİSTEMİNİ FULL AÇTIRMAK MÜMKÜN MÜ?

Teknik olarak Açılabiliyor fakat araçlarımızda ekipman eksikliği olduğu için çalışmıyor benim aracımda açık sadece menüde fazladan bir adım daha çıkıyor ve ekipman yok diyor.

Resimdeki gibi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler,

Ben sadece yazılımla bu özelliklerin kapalı olduğunu sanıyordum.Meğerse bazı donanımları da eksikmiş..
      2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Teknik olarak Açılabiliyor fakat araçlarımızda ekipman eksikliği olduğu için çalışmıyor benim aracımda açık sadece menüde fazladan bir adım daha çıkıyor ve ekipman yok diyor.
        Hocam siz nasıl açtırdınız bunu? Arkadaşın bahsettiği şerit takip sistemi,öndeki araçla mesafe bildirim sistemi sistemi çalışıyormu peki?
        İnsignia 1.4 Edition Elegance + Yeni Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bkm
          Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Hocam siz nasıl açtırdınız bunu? Arkadaşın bahsettiği şerit takip sistemi,öndeki araçla mesafe bildirim sistemi sistemi çalışıyormu peki?
          Malesef çalışmıyor

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Opel Eye ile Uzun Far Asistanı'nın kamerası farklı.
            '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
            '15 BMW 118i LCI

Yorum

İşleniyor...
            X