Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vites boşta'ken Gaza basınca el freni devre dışı oluyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: vites boşta'ken Gaza basınca el freni devre dışı oluyor

Orjinal yazı sahibi: karyurekli
    Orjinal yazı sahibi: HAN_____
    ben 1 saat önce denedim. vites boşta sadece gaza basarak el freni devre dışı olmuyor.
    şu an araba yukus yukarı park halinde tekrar dendım vites bosta hafif gaza dokundum firen devre dışı kaldı araba geri kaydi...
    Tarif ettiğiniz durum normal değil bence servise danışın. Sizin araçta sorunların ardı arkası kesilmiyor takip ettiğim kadarıyla Allah sabır versin.
       2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: karyurekli
      ben 1 saat önce denedim. vites boşta sadece gaza basarak el freni devre dışı olmuyor.
      şu an araba yukus yukarı park halinde tekrar dendım vites bosta hafif gaza dokundum firen devre dışı kaldı araba geri kaydi...
      Tarif ettiğiniz durum normal değil bence servise danışın. Sizin araçta sorunların ardı arkası kesilmiyor takip ettiğim kadarıyla Allah sabır versin.
      abi ben artık utanıyorum servise gitmeyi
      ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Sende haklısın, sorunlar çözülmüyorsa değiş kurtul bencede ama yaşadığın sorunların çoğu kronik değil yani sanmaki tüm 1.4 ler böyle. Benim araç 17 bin km oldu, 10 aydır kullanıyorum hemen hemen hiç sorun yaşamadım diyebilirim.
           2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

Sende haklısın, sorunlar çözülmüyorsa değiş kurtul bencede ama yaşadığın sorunların çoğu kronik değil yani sanmaki tüm 1.4 ler böyle. Benim araç 17 bin km oldu, 10 aydır kullanıyorum hemen hemen hiç sorun yaşamadım diyebilirim.
          haklısın takip ediyorum bende benim arac en cok sorun yasayan 1,4 lerden birsi. bide fazla kulanmıyorum genelde evin önünde parak halınde duruyor arabam 12000 km de bunun 6000 memlekete gıdıp gele uzun yolda yaptım..sehir ici diger arabamı kulanıyorum.gözüm gibi bakıyorum arabama ama baktıgım halde beni cok üzüyor malesef...
          ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

konuyla pek alakalı değil ama passatımdada bu elektronik el freninden vardı bigün markete gitmek için indim çoluk çoçuk arabadaydı,kapıyı kapattım bir baktım araba gidiyor.Bereket fazla uzaklaşmamıştım yoksa el freninin yeride çok ters bir yerdeydi(insigniadaki far açma düğmesinin yanı gibi) hanımda müdahale edemezdi.O günden beri pek güvenmiyorum elektronik frenlere mutlaka direksiyonu kaldırıma doğru çevirin önlem olması açısından

Yorum

Basili tutun hocam asagi dogru

Yorum

Abicim o bazen bizdede oluyor..gaza basınca park freni otomotik olarak kapanıyor ama bazende hiç öle birşey olmuyor bende çözebilmiş değilim
                [img width=200]http://s1310.hizliresim.com/1g/p/ttf0f.jpg[/img]

Opel İnsignia 1.6 T Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                X