Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.0cdti bakım sonrası silkelenme sorunu..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0cdti bakım sonrası silkelenme sorunu..

Herkese merhaba,bugun aracıma odak topkapı serviste 15000 bakım yapıldı.e5 te dusuk hızla seyrederken arac nasıl soyleyeyim gaz verdiğimde alt devirlerde gazı bıraktığımda silkelenme yasadım.Daha sonra yine dusuk hızlarda arac hareket halindeyken gaz verdiğimde(cok az gaz veriyorum) ilk anda silkelenme yaptı.Aracımda chipte var btg den yaptırdım.Fakat chipten olduğunu sanmıyorum 2 haftadır araba chipli ve hiç böyle birşey yaşamadım.Araba bakımdan çıktı bu silkelenme olayı ortaya cıktı Aracta gaza yuklenince veya manuel kullanınca bu sorun yok sadece arac hareket halindeyken gaz vermediğim bir durumda ilk gaz verdiğimde bunu yapıyor ve arasıra oluyor bu her zaman değil.Arkadaşlar var mı böyle bir durum yaşayan,yardımcı olabilcek birisi????Tesekkurlerr...
    Insignia 2.0 CDTI Cosmo

Ynt: 2.0cdti bakım sonrası silkelenme sorunu..

çözüm yok . bende de vardı
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

turbo-lag zamanından kaynaklandığı kanısındayım
      İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

Sufy bey bendede vardi demissiniz peki duzeldi mi yoksa boyle kullanicak miyiz?cunku bakimdan once yoktu bu olay
        Insignia 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cem
          Sufy bey bendede vardi demissiniz peki duzeldi mi yoksa boyle kullanicak miyiz?cunku bakimdan once yoktu bu olay
          çözümünü bulsam ben yapacağım özellikle soğukken yapıyordu anlık kesiklik.. turbo selenoid valfinin önüne çekvalf taktılar .. yazılım attılar vs vs bende de chip var ama bazen yapıyor anlık kesinti gibi
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Evet evet bendede anlik yapiyor arada bugune kadar yapmadi bugun bakimdan sonra yapti.Peki siz smdi benim ne yapmami onerirsiniz turbo valf oralara bise yaptirim mi sizce yardimci olabilir misiniz?Cok tesekkurler bu arada..
            Insignia 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

özele bakınız ltf

[center]

Yorum

İşleniyor...
              X