Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iyi geceler arkadaşlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• iyi geceler arkadaşlar

dün öyle bir şey yaptımki tam bir şaşkınlık örneği anifirizli cam suyu alacagıma antifiriz aldım ve silecek suyu kutusuna boşaltım camları yıkamak için çalıştırdıgımda cam bi tuhaf oldu tavan bagaj kapagına kadar heryer antifiriz bir gün öyle bekledi fark ettigimde hortumla su tutarak temizlemeye calıştım sizce kaporaya bir zararı olmuşmudur kutudan nasıl boşaltabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Ynt: iyi geceler arkadaşlar

Bir Hortum dışarı çekebilirsin yada içine bolca su koy içindekiler dışarı çıkana kadar su bas

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bence direk bi hortum sokun su koyma yerine bi 5-10 dakika açık kalsın bi sıkıntı olmaz iyi geceler...
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Bir Hortum dışarı çekebilirsin yada içine bolca su koy içindekiler dışarı çıkana kadar su bas
        görmemişim
        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

boyaya zarar verdikmi acaba?

Yorum

bence vermez hidrolik yağ olsaydı şansın olmazdı ihihi
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
            X