Duyuru

Collapse
No announcement yet.

20 jant ve 275x35x20 lastik hakkında görüşleriniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 20 jant ve 275x35x20 lastik hakkında görüşleriniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93380731/detay

http://www.jant-al.com/JantModel.asp...=54&Amodel=502

hayırlı günler herkese . aracımda bazı değişikliler yapıyorum bunlardn bazıları jant+ lastik linkdeki lastik ve jant aracımda nasıl durabilr fikir ve önerilernizi ihtiyacım var teşekkürler

Ynt: 20 jant ve 275x35x20 lastik hakkında görüşleriniz

Bence güzel olabilir.
    Lastikler konusunda ben Kumho markasına güvenirim.
    Başkası güvenmez onu bilemem ama ben şahsen tavsiye ederim.
    Fiyat performans olarak tatminkardır. Süper diyemem.
    Jantlarda şık bence. Yakışabilir.
    Ama jant konusunda bir üyemiz bir konu açmıştı.
    http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=10557.0
    Bu jantlara bir bak bence. Çok şık. Hem uygulanmış fotoğrafı var.
    Verdiğin linktekinden iyi olabilir. Şahsi fikrimdir.
    Aklını karıştırmak istemem. Yine sen bilirsin.
    Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
    Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Lastik Çok sessiz ve çok yumuşak böyle olmasının artısı konfor ön planda

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim fikrim daha guzel bi jant bulunabilir
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

kumho çok güzel ve kaliteli bi lastik, özellikle fiyat kıyaslaması yapılırsa diğerlerinin yanında bedava, ancak beğendiğiniz jant insigniaya pek uygun olmayabilir, bu jant arazi taşıtı için yada bmw 5-7 kasa için daha uygun, ets değeri fazla olduğu için çok fazla dışarı taşma yapacaktır, düşünün opc jantın ets si 8,5, bunun 10, en fazla 9- 9.5 olabilir, benimkiler 9,5 tu yayla beraber sürtme yaptı, jantın göbeğinden aldırmak zorunda kaldım, şuan bile yine taşmış durumda...

Yorum

fatih bey lastik 275 taban ölçüsünde arka davlumbaza sürtme olasılığı varmı?

Yorum

bu lastikler bir kaç kez darbe aldığında ani çukura düşmeler sonucu yanaklardan açma yapacaktır.konfor min. a inecektir ayrıca aracınız ağırlaşacak.tek elde edeceğiniz yoltutuş.bence günlük kullanılan bir araç için bu lastikler ilk heves geçtikten sonra can sıkıcı olacaktır.
              ama illaki görsellik için bunlara katlanırım diyorsanız bence başka bir model jant bakın bu pek hoş durmayabilir.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ben yaylarda oynama yapmayı düşünmüyorum . araç yükseklği stabil olrak kalacak

Yorum

burak bein gönderdiği lindeki jant nasıl durabilir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...08001239/detay

Yorum

yaylarla oynamazsanız bu işe zaten hiç girmeyin.aracınız arazi aracı görüntüsü alır.hatta yol tutuşunuz azalır ağırlık merkeziniz bozulur..deneme için bir lastikçiye gidip 20'' lik bir jant takın aracınızıa ve nasıl durduğuna bir bakın.yay olmazsa olmaz.

Yorum

önerilerniz ne yönde jantı 1 derece düşürerek 19 nasıl olabilrr

Yorum

aslına bakarsanız jant büyütülecek ve lastik yanakları ince seçilecek ise yay mutlaka takılacak kaçma şansınız yok.bence eğer jant lastik işine giriyorsanız yayda düşünün.19'' olsa bile düşünün çünkü araç hem daha iyi yol tutar hem istediğiniz görselliği sağlarsınız.benimki tavsiye siz biraz daha araştırın kararınızı verirsiniz.hatta bir lastikçiye gidip onlardanda fikir alın derim.

Yorum

avcılar civarında yay konusunda yardımcı olabilecek kimse varmı bu rada söyleyeyim benim aracım sedan değil 1,6 cosmo sport tourer station

Yorum

ben bu aracı sıfır aldığımda şu anki sport tourer araca opsiyenel olarak 20 jant isteğimde firma bu aracı yay olayı nasıl oluyor ordan araç yay boyları düşürülerekmi gönderiliyor . benim aracımın aynısından forumda bu uygulamayı yapan varmı acaba

Yorum

Ön Tekerlekler Tam Sağ ve Tam Sol Yapınca İçten Davlumbaza Değecektir. 275 Taban Oldukça Geniş Bir Lastik Kesidi Olduğu İçin Amortisör Üzerinde Bulunan Yay Alt Yatağına da Sürtebilir. Önce Taktırıp Bir Gözlem Yapmak Uygun Olur. Amortisör Yay Yatağı İle Lastik Arasında Az Mesafe Kalıyorsa, Lastiği Durduğu Yerde Yüksek Süratte Döndürtmeye Çalışın. Yüksek Hızlarda Lastik Tabanı Yanaktan Esneme Yaparak Bir Miktar Dışa Doğru Açma Yapar Merkezkaç Kuvvetinden Ötürü..
                              DİKKAT: http://f1212.hizliresim.com/14/v/hbubt.jpg
                              İyi Forumlar.

Yorum

İşleniyor...
                              X