Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karter üzerine akmış yağ...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Karter üzerine akmış yağ...

Arkadaşlar,bugün aracımın yağ ve yağ filtresini değiştirip Liqui Moly 5w 30 yağ koydurdum.Karter koruma sacını açınca karterin üzerinde sızmış yağ vardı.Aracıma her binişimde bakarım,yağ damlatması filan yok,karter koruyucu sacda da hiçbir yağ izi yoktu. Usta % 90 krank keçesi dedi.Arabayı alalı 3 ay olacak işte ,yağ damlası filan yok araçta.Ne dersiniz,değiştireyim mi keçeyi?Bazıları terleme filan diyor buna sanırım.Bilenler yanıtlasın lütfen.
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Ynt: Karter üzerine akmış yağ...

Bu güne kadar böyle bir şikayet duymadık terleme ise gerek yok ama keçeden diyorlarsada keçeyi değiştirin kafanız rahat olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ynt: Karter üzerine akmış yağ...

Abi,ben kendim de gördüm.damlama ,akma filan yok,sadece karterin üzerine yayılmış. Karteri sildik,bir hafta sonra tekrar bakacağız,olmazsa dediğiniz gibi değiştirmek lazım fakat Liqui Moly'de yağ sızıntısını önleyen katkı var,sizce bunu kullanayım mı,faydası olur mu?

http://www.hepsiburada.com/liste/liq...6005#Gorseller

2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

İşleniyor...
      X