Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia 1.4 edition elegance anahtardan aynaları katlama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: insignia 1.4 edition elegance anahtardan aynaları katlama

Orjinal yazı sahibi: byazkan
    Orjinal yazı sahibi: ozangny
    izmiri bilemiyorum ama istanbul opel gerçekte yaptırmıştım 6-7 ay kadar önce. anahtar üzerinden kapıları kitlediğimizde aynalarda kapanıyor.

önceleri yola çıktığımızda sürüş esnasında kapıları içeriden kilitlediğimizde aynaları da kapatıyordu, sonra takılan aparatta bir düzeltme yaptılar, düzeldi. şuanda normal çalışıyor.
    Mahsuru yoksa maliyet bilgisini de verebilir misiniz?
    valla kardeşim bayağı da zaman geçti ama yanlış hatırlamıyosam 100-150 TL gibi bi rakama yaptırmıştım.

2012 İNSİGNİA 1.4T***Karbon Siyah***18" Jant***Cyclone DVD***JBL Ses Sistemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
      Aparat takmak yerine yazılımında düzenleme yaparak kumanda da kapatma tuşuna basılı
      tutulduğunda camlarla beraber kapanıp açılabilmeli.
      Bunu yapabiliyorlar mı?
      bu sorunu ilgilisine danışmakta fayda var, sormamıştım. ama takılan aparat 5 dk. lık işlem sonucu direk aynaları aktif hale getiriyor.

2012 İNSİGNİA 1.4T***Karbon Siyah***18" Jant***Cyclone DVD***JBL Ses Sistemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
        Aparat takmak yerine yazılımında düzenleme yaparak kumanda da kapatma tuşuna basılı
        tutulduğunda camlarla beraber kapanıp açılabilmeli.
        Bunu yapabiliyorlar mı?
        Bende sizin gibi düşünüyorum. Normalde aracın aynaları elektronik olarak açılıp kapanmasa aparat normal ama zaten manuel olarak kapanıyor yazılımla bunu anahtardan basıldığında yapmaları çok kolay birşey. Olması gerekiyor.
        İnsignia 1.4 Edition Elegance + Yeni Stil Paket

Yorum

author=Beraat link=topic=10601.msg206785#msg206785 date=1356791446]
          Var.Ankara'da ayna altı aydınlatma ve anahtardan otomatik ayna kapatma 200 TL fiyat aldım.Bahsettiklerine göre işlem için bir aparat takılıyormuş.
          Ankara'da nereden fiyat aldiniz ?

Yorum

BENDE AYNI SORUYU SORACAKTIM ANKARADA NERESİ
            ahmet

Yorum

Ankara Kazim Karabekir Caddesi Shell Petrol'ün içinde FM tuning var.Orada Erinç Bey ile görüşebilirsiniz.Ya da sahipleri yakın arkadaşım olur ben yardımcı olmaya çalışırım size.Bu aralar benimde yaptırma gibi planlarım var.
              Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

İşleniyor...
              X