Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MOTORDA ACAYİP SES SİZDEDE VARMI??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• MOTORDA ACAYİP SES SİZDEDE VARMI??

ARKADAŞLAR SON ZAMANDA RÖLANTİDE MOTOR PAT PAT PAT DİYE ÇALIŞIYOR DAHA ÖNCELER BÖLE BİR SES YOKTU ACABA SOĞUKLARDANMI YAPIYOR BU SESİ SİZLERDE VARMI BİLGİSİ OLAN VARMI?? YOKSA SERVİSE GÖTÜRCEM BAKSINLAR tmr
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: MOTORDA ACAYİP SES SİZDEDE VARMI??

sanmam ben hergün soğukta çalıştırıyorum ama o şekilde çalışmıyor.sabahları genelde ( - ) değerlerde oluyor sıcaklık.
    benim sıkıntımda soğuklar yüzünden ilk çalıştırmada müzik sistemi ekranı bazen açılmıyor simsiyah kalıyor.nedenini anlamadım gitti.ekran açılmayınca açma kapama düğmesine basıyorum aniden ekran yerine geliyor.sırf bunun için servisede gidesim gelmiyor açıkcası.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
      sanmam ben hergün soğukta çalıştırıyorum ama o şekilde çalışmıyor.sabahları genelde ( - ) değerlerde oluyor sıcaklık.
      benim sıkıntımda soğuklar yüzünden ilk çalıştırmada müzik sistemi ekranı bazen açılmıyor simsiyah kalıyor.nedenini anlamadım gitti.ekran açılmayınca açma kapama düğmesine basıyorum aniden ekran yerine geliyor.sırf bunun için servisede gidesim gelmiyor açıkcası.
      bu sıkıntı benim eski h kasa astramdada vardı sogukta ekranı gelmiyodu
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Bendende benzer bir ses geliyor.motorun içine helikopter kaçmış gibi ihihi.periyodik bakımdan hemen sonra uzun yola gitmiştim ve baya zorlamıştım aracı 1 2 gün sonra bu sesi duymaya başladım bir baktımki yağını fazla koymuşlar.ogun bugundur duyuyorum.servise kalırsa hiç bir sorun yok. tmr tmr
        İnsignia cosmo 1.6T & omega 2.5 V6

Yorum

Peki,nasıl çözeceksiniz bu sorunu?Fazla yağ koymak zararlı mı?
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

İşleniyor...
          X