Duyuru

Collapse
No announcement yet.

su damlatma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• su damlatma

22 Temmuz'da amcam insiqnia edition 1.6 Turbo Füme aldı. Bu salı qünü de ilk uzun yoluna, Mersin'e tatile qitti.
    Buqün babamı arayıp arabanın altından su damladığını qördüğünü söylemiş.. Henüz eve yeni qeldim ve baba mşimdi bana bahsetti bu konudan
    Amcama ulaşıp sorunun tam olarak ne olduğunu konuşamadım telefonu çekmiyor..
    Ama babamın bana anlattıkları şunlar,
    Ön yolcu koltuğunun hizasında aracın altından su damladığını qörmüş..
    Eğilip bakmış, boru qibi bişey olduğunu söylemiş babama ve bi tapa qibi bişey varmış qaliba,
    Oradan su damlatıyomuş..
    Babam en yakın servise qitmesini önermiş qitmiş ama saat qeç olduğundan qidememiş,
    Yol yardımı aramış ve onlar da klima ile ilqili sorun olabileceğini söylemişler, çokta önemli bi sorun olmadığını söylemişler
    Aracın o kısmında klima ile ilqili herhanqi bir hortum, boru v.s qibi bişey var mı, veya neden böyle bişey olmuş olabilir acaba?
    Henüz amcamla tam olarak ne olduğunu, nasıl olduğunu ve yol yardımla ne konuşma qeçtiğini soramadım, konuşma fırsatım olmadı telefonu çekmediği için ama şimdilik babama anlattıkları bunlar.. Düşüncelerinizi çözümlerinizi yardımlarınızı merakla bekliyorum

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: su damlatma

Gayet normal bir durum

Bu sorun değildir aracınız kliması açıktır içeriyi soğutmuştur aracı kapattığınızda klimadaki içindeki buzlanmış yer sıcak hava ile temasa girer ve buz çözülür su olarak dışarı akıtılır

Korkmayın bu olay bütün markalar için geçerlidir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aynısı bizde de oldu anamura giderken antalya da benzin alırken aracın altındaki sıvıyı farkettik benzin kaçağı sandık önce daha sonra su olduğunu gördük uzun süre klima açıktı klimanın suyu gayet normal
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Gayet normal bir durum

Bu sorun değildir aracınız kliması açıktır içeriyi soğutmuştur aracı kapattığınızda klimadaki içindeki buzlanmış yer sıcak hava ile temasa girer ve buz çözülür su olarak dışarı akıtılır

Korkmayın bu olay bütün markalar için geçerlidir.
        Yıldırım cevabın için çok saol abi
        Hani sorun değil evet ama babam öyle bi anlattı ki bana sanki çok büyük bi sorun varmış qibi ona moralim bozuldu biraz.. Hem öyle büyük bişey olsaydı motor bölümünden filan damlatırdı diye düşündüm zaten ben de..
        En azından içimi tamamen rahatlattın abi çok saol teşekkürler
        Birde, ben buqüne kadar bizim arabamızdan en ufak bi sorun qörmedim maşallah diyeyim aslanlar qibi herşeyi kontrol ettim test ettim daha ilk qünlerde ve hiçbi çalışmayan hata veren elektronilk olsun yol alma olsun v.s herşey sorunsuz yolunda ve ben bu arabayı tam 1 yıl inceleyip, qerek forumdan qerek bayiiden v.s ve o kadar ki içim rahat arabadan yana qüveniyorum yani abi ne bileyim, içim çok rahat binerken.. Tabi bu hiç bi sorun çıkarmayacağı anlamına qelmiyor ama Ki inşallahda qönül ister hiç bi sorun çıkarmaz hata olmaz.. allahtan dileğim inşallah ne bize ne size ne de diğer araç sahiplerine, insiqnia olması şart değil, hiçbir sorun yaşatmaması..
        Teşekkürler

Yorum

Uğurcum çok saol paylaşımın için

Yorum

Bu arada Uğur, imzana bayıldım be cool
            Hakkaten öyle ha

Yorum

ne demek abicim yardımcı olmak ve yardım almak için buradayız
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
              X