Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Havalar soğudu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Havalar soğudu

Arkadaşlar aracımda start stop sistemi gayet düzenli çalısıyor Du taki havalar soğuyana kadar
    kullanma kılavuzuna baktım sistemin çalışması için kapıların ve kaputun kapalı olması hava sıcaklığı gibi etkenler var sitede sistemin düzenli çalışmaması ile ilgili baya şikayet var merak ettiğim start-stop sistemi düzenli çalışanlarda havaların soğumasından dolayı düzenli çalışmasında bir değişiklik var mı yoksa benim aracımda problemli mi?
    Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance + 18 '' JANT + orjinal navi 600

Ynt: Havalar soğudu

şu konuya bir göz atın isterseniz
    http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=10222.0
    2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

bence sogukta araba iç ısıyı korumak için stop etmeye bilir tamamen konfor amaçlıdır diye düşünüyorum araba calışacakki içersi ısınsın yani :-)
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Sogukta normal sistemin calismasi icin motorun belli bi isiya gelmesi lazim o yuzden soguk havalarda arada calismayabiliyo
        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Bizim sirketin passatinda isitici sogutucu vb unsurlar calisirken start stop devreye girmiyor belki ondandir
          2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

hayır forumda bukonuda cok şikayet var insan ister istemez kuşkulanıyor benimkinde de bir sorun mu var diye
            Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance + 18 '' JANT + orjinal navi 600

Yorum

Ynı sorun bendede var 2,5 aya yakın dir servis nedenini bulamıyor.havaların sogumsıyla bırlıkte son 2 haftadan beri botor gücü azaltı güc kayip eti diye ıkaz verıyor.ve arac gazı kökluyorum araba gıtmıyor..3 gunden beri servıste duruyor arba..

bu gun aldıgım bayiyi aradım aracı gerntiden degismesini istedim pazartesi gelin görselım dedıler..
              ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İşleniyor...
              X