Duyuru

Collapse
No announcement yet.

USB Arızası olanlar için...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: USB Arızası olanlar için...

eski modellerde şifre istiyordu ama artık radyo ile arabanın uyumluluğuna bakıyor. yani radyo ait olduğu arabada çalışıyorsa şifre istemiyor, ama başka araca takılırsa hırsızlık olarak algılayıp şifre ister.
    InsigniaTEAM

Yorum

Bugün ben de akü başlığını söküp tekrar taktım (bu arada korktugum kadar zor bir işlem değilmiş)
      Oleey, USB okuyucu artık çalışıyor.
      Arabayı çalıştırdığımda ilginç bir şekilde sürücü camını açıp tekrar kapatın diye bir uyarı gördüm?????
      Camı açıp-kapayınca uyarı gitti, başka bir bigi istemedi.
      Bu arada saat sıfırlanmıştı (Aracı 2010 Nisan ayında aldım, ama saat başlangıç olarak mart 2009'a döndü, bu aracın 2009 yapımı olduğunu mu gösteriyor)
      Neyse, USB çalarken sıcaklığı göstermediğini farkettim, ve kaş yapalım derken göz mü çıkarttık diye düşünmeye başladım. Allahtan aracı yaklaşık 1 saat sonra yeniden çalıştırdığımda sıcaklık göstergesi de düzelmişti.
      Sonuç olarak Gökhan sayende servislerde sürünmekten kuruldum.
      Sana ve tüm forum üyelerine teşekkürler )

Bu arada biraz uzun oldu ama, kusura bakmayın artık

Yorum

rica ederim ne demek bende fatih abiye teşekkür ediyorum ve ataköy opel e
        F30 Sport+

Yorum

Eyvallah

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eswl
            Bugün ben de akü başlığını söküp tekrar taktım (bu arada korktugum kadar zor bir işlem değilmiş)
            Oleey, USB okuyucu artık çalışıyor.
            Arabayı çalıştırdığımda ilginç bir şekilde sürücü camını açıp tekrar kapatın diye bir uyarı gördüm?????
            Camı açıp-kapayınca uyarı gitti, başka bir bigi istemedi.
            Bu arada saat sıfırlanmıştı (Aracı 2010 Nisan ayında aldım, ama saat başlangıç olarak mart 2009'a döndü, bu aracın 2009 yapımı olduğunu mu gösteriyor)
            Neyse, USB çalarken sıcaklığı göstermediğini farkettim, ve kaş yapalım derken göz mü çıkarttık diye düşünmeye başladım. Allahtan aracı yaklaşık 1 saat sonra yeniden çalıştırdığımda sıcaklık göstergesi de düzelmişti.
            Sonuç olarak Gökhan sayende servislerde sürünmekten kuruldum.
            Sana ve tüm forum üyelerine teşekkürler )

Bu arada biraz uzun oldu ama, kusura bakmayın artık
            'Sürücü camını açıp kapayın' uyarısı da ne ola ki?
            2009 1.6T Cosmo, DVD800, 19"Jant, Sunroof, Infinity, Siyah Deri Döşeme, FlexRide, Panacotta Gri

Yorum

tanıtma işlemi ddiler bana servisten.
              F30 Sport+

Yorum

elektrik-elektronik tesisatın testi olabilir. yanlış hatırlamıyorsam Astra H için de böyle birşey duymuştum. yani duyduğuma eminim ama araç neydi emin değilim.
                InsigniaTEAM

Yorum

Bugün yine USB im okumadı.Yeter artık dedim..Kutup başı yalama olcak sök tak sök tak...
                  Servisin kapısını çaldım..

Aracı alırken niye bir lokma takımı vermiyorsunuz dedim...çarkı dinlicem zaman kutup başımı sökücez dedim her seferinde..Yada kutup başını direksiyonun yanına koyun dedim..

Usta geldi..Abi Modül arızalı dedi..Modül dediğin ne yaa her yeri modül zaten arabanın...

CD400 lerin arkasında bir modül varmış..O arıza yapıyomuşş..trip reset ten sonra düzeliyomuş(akü kutup başı söküm takım)..Garantiden değiştircez biz sizi arıcaz dediler yolladılar...Yollamadan bi kez daha kutup başını söküp taktırdım...

Bekliyorum bakalım...

Yorum

Aklımdayken....Garanti bitmeden değiştirin derim...Varsa yoksa yine pahalı birşeydir dedi usta...

Yorum

Benimde aynı sorun vardı bende yaptım öle ve sorun çözüldü (:
                      Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
                      X