Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankarada baskı balata değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankarada baskı balata değişimi

Arkadaşlar servis dediki baskı balatanın değişmesi lazım ancak aracın garantisi biteceği için ben şuanda serviste yaptırmak istemiyorum ankarada baskı balatasını değişen öneride bulunacak olan var mı bana ?? Hangi marka takayım hangi marka sportif vs. vs.?

Akadaslar 4-5. Viteste dip gaz yaptigimda devir 6000-7000 oluyor ama araba 70 ile gdiyor yani devir ani sekilde artarken hiz ani artmiyor hatta artmiyor baski balatadan midir birde garantinin bitimine 20 gun var arac 24.000 de baski balatayi garantidn degistirirler mi batikebt opiste ?

Ynt: Yardim

Geçmiş olsun,çekiciyle gitmek istemiy0sanız aracı hemen servise götürün debr,yaj bitmiş...
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Gecmis olsun yapilabilcek bisey yok debriyaj bitmis.debriyaji garantiden degistirmiyolar maalesef Allah beterinden saklasin
      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

fiyatı ne kadardır bir de ne kadar sürede değişir ?

Yorum

Emin olmamakla birlikte tahmini 1.500-2.000 tl arasi vardir degisim sureside eger servisin elinde varsa 2 gune sarkar heralde diye dusunuyorum ama tam bi bilgim yok tahmin yuruttum sadece
          2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

hocam debriyaj bitik parçayı al sachs marka sanayide yaptır hocam hiç servise gitme..
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Ankarada hic serviste degilde baska bir yerde degisen var mi yardimci olabilecek

Yorum

Ynt: Ankarada baskı balata değişimi

http://www.opelgm.com/Opel-Insignia-...S,PR-3240.html

PARÇAYI AL SANAYİDE BİR MOTOR USTASINA GÖTÜR DEĞİŞTİRSİN HOCAM ÇOK BİLİNEN BİR İŞLEM BU SORUN OLMAZ.
                2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Sorun olmasindan degil birde parça orijinal mi ? Yani yine problem acmasin degisince

Yorum

sachs marka zaten orjınal parca opelın kullandıgı bır sorun olucagını sanmıyorum

Yorum

İşleniyor...
                    X