Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia radyo sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia radyo sorunu

Arkadaslar daha önce çekmeyen radyo problemiyle ilgili hem sitemizde hem nette bir cvp bulamadım bu sorunu yaşayan arkadaşlar inşallah çözer artık geçen hafta içi aracımın bakımını yaptırdım ve radyo probleminide çözdük benden önceki arkadaş anteni değişmiş cosmo anten kullanmış anten orjinal servis takmış fakat ustanın söylediğine göre aracımın radyosuyla (cd400) frekans uyumlu değilmiş eski sahibinden istediğim orjinal anteniyle değiştik şuan çok iyi arada cızırtılar olsada artık tüm radyolar çekiyor. 40tl işçilik ödedim
    Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Ynt: insignia radyo sorunu

edition araca cosmo anteni takıldığında radyo çekişi düşmekte, cızırtı yapmaktadır...

Yorum

Benimde radyolar kendiliğinden değişiyor örnek 106 pal yazıyor ama başka radyo frekansi dinliyorum elli kere değiştirdim yine aynı uyuz oldum...

Yorum

sadece çekişi düşse iyi hiç çekmiyor burdan balık sırtı takmayi düşünen varsa radyosunu tamamen feda edecek
        Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yemre55
          Benimde radyolar kendiliğinden değişiyor örnek 106 pal yazıyor ama başka radyo frekansi dinliyorum elli kere değiştirdim yine aynı uyuz oldum...
          orta konsoldaki tp tuşuydu sanırsam bir kere ona basmanız yeterli. banada aynısı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam o tuştu.

Yorum

Tp tuşuna bastım ama aynı servis yolu göründü :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yemre55
              Tp tuşuna bastım ama aynı servis yolu göründü :-)
              yunus bey problemi çözebildinizmi?
              aynı sorun benim aracımdada mevcut.
              2012-insignia sports tourer 1.6t 180bg

Yorum

İşleniyor...
              X