Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Park sensörü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Aracım 2015 Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Halil Erdem View Post
      Aracım 2015 Cosmo
      cosmo modellerinde park asistanı var (altı adet sensör)
      tamponun yan kenarları park asistanı için ve fiyatları ortadakilere göre fiyatı yüksektir, servislerden tek adet alabilirsiniz,

Yorum

Tüm cosmolarda park asistanı bulunmamaktadır. PGP = Park & Go Paketi ile gelmektedir.
        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
          Tüm cosmolarda park asistanı bulunmamaktadır. PGP = Park & Go Paketi ile gelmektedir.
          park asis derken ilk insignialarda park yeri arama (gibi bir şey) vardı o yüzden cosmo modellerinde 6 adet sensör diger modellerde 4 adet sensör var

Yorum

Ben makyajlı olarak düşünmüştüm 2015 model olunca.
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İlk kasada da her Cosmo'da park asistanı yok DVD800 olanlarda vardı.
              InsigniaTEAM

Yorum

Konuyu canlandırmak hortladı gibi olacak biliyorum ama, konu hakkında sorum olacak. O yüzden yeni başlık açmak istemedim.
                insignia 2010 edition park sensörleri on ve arkada 4 adet var, önde ki ve arkada ki sensörler aynı mıdır? Aslında öğrenmek istediğim, park servis yardımcısı devre dışı diyor. Ve ben 2 farklı diagnostic e bağladım. İkisin de de aynı sensörü işaret fakat açıklama olarak biri sensör arızası dedi diğeri voltaj düşük dedi. Yeni sensör almadan sağ on orta söküp sol on orta ile değiştire bilir miyim? 2. Soru söktügüm sensörü sağlam olup olmadığını avo metre ile anlayabilir miyim? 3. Soru sistem devresin de problem varsa tavsiyeniz nedir?

Yorum

İşleniyor...
                X