Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CD 400 RADYO PROBLEMİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CD 400 RADYO PROBLEMİ

Herkese selamlar,
    sanırım daha önce bu konu işlendi ama çözüm konusunda cvp bulabilen varsa ve yardımcı olursa çok sevineceğim.

CD400 de radyoda problem yaşıyorum.Araç sabitken sorun yok çok net radyo yayınlarını alıyorum fakat araç hareket halindeyken ses sürekli gidip geliyor.Bir azalıyor bir artıyor sağlıklı olarak şehir içerisinde dahi radyo yayınlarını alamıyorum.

Bu konuda yardımlarınız lütfen...

Ynt: CD 400 RADYO PROBLEMİ

Daha önce de buna benzer sorun yaşayan arkadaşlarımız vardı. Ama çözüm hakkında forumda tekrar bilgilendirme yapmadılar.
    Bende de CDC400 var ve bende bahsettiğiniz sorunlar yok. Bence servisle görüşmenizde fayda var. Ancak bir önerim var. Servise gitmeden önce sorun yaşadığınız bölgeleri tesbit edin, servis elemanı ile teste çıktığınızda sorunlu bölgelerde test edin.

Orjinal yazı sahibi: NİKOLATESLA
    Herkese selamlar,
    sanırım daha önce bu konu işlendi ama çözüm konusunda cvp bulabilen varsa ve yardımcı olursa çok sevineceğim.

CD400 de radyoda problem yaşıyorum.Araç sabitken sorun yok çok net radyo yayınlarını alıyorum fakat araç hareket halindeyken ses sürekli gidip geliyor.Bir azalıyor bir artıyor sağlıklı olarak şehir içerisinde dahi radyo yayınlarını alamıyorum.

Bu konuda yardımlarınız lütfen...
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Mehmet Bey,
      ilginizden dolayı teşekkürler.Dediğiniz gibi servise götürüp deneme yapmak lazım.Ama gerçekten küçük gibi görünen fakat benim gibi müziksiz yapamayan biri için çok büyük bir problem..

Yorum

işin kötüsü servise gösterince sorun tekrarlamıyor ihihi
        bizde de radyo arada cızırtılı oluyordu. özellikle gittim bayideki araçların radyolarını dinledim, aynı frekansları,
        araçlar kapalı alanda olmasına rağmen radyo çok netti, servis müdürüne dedim anteni değiştirdi, radyoyu kendi inceledi felan ama birşey bulamadı.
        InsigniaTEAM

Yorum

Onun için servise gitmeden önce tüm radyoların problemli/cızırtılı/az çektiği yerleri tesbit etmek lazım.
          Sonra aynı yerlerde servis elemanını "ikna" etmek lazım. Yoksa "Abi bir sorun yok normal çalışıyor" cevabını almanız olasılık dahili.

Yorum

Korkarım başıma geleceklerden bahsediyorsunuz))

Yorum

12 yılda 4 farklı model sahibi olmuş bir Opel kullanıcısı olarak uyarmak istedim.
              Şuraya bak bizimkide nasıl bir marka sadakatidir arkadaş. haha

Orjinal yazı sahibi: NİKOLATESLA
              Korkarım başıma geleceklerden bahsediyorsunuz))

Yorum

İşleniyor...
              X