Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YARDIM!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• YARDIM!!!!!!

merhaba arkadaslar istanbulda olan arkadaslara bir sorum olucak.sole tam olarak tok bir ses alabilecegim sabwoofer ses sistemi istiyorum istanbul asya yakasinda guzel aracin fazla zarar vermeden uygun fiyatli temiz iscilik yapan bi yer ariyorum ayrica bu ses sistemini yapmak icin nelere ihtiyacim var sirasiyla solermisiniz.istedigim sabwoofer pionerr 1400 watt 1000 RMS yada onun gibi onerdiginiz bisey var mi

[size=50pt][b]ASTRAŞK

Ynt: YARDIM!!!!!!

yardım edıcek yok mu ??

[size=50pt][b]ASTRAŞK

Yorum

yardimlariniz icin cok tesekkurler (!) 44 gosterim 0 yorum..yardimlasma denen bisey kalmamis! aracim insignia degil ondan mi acabaaa!!

[size=50pt][b]ASTRAŞK

Yorum

Valla ses sistemlerinden anlasam bir şeyler yazardım da .... daha doğrusu çok gürültülü hoparlörleri sevmiyorum...... ama genel sistem olarak bose yi fena bulmamıştım... sesler çok dengeli...pürüzsüz..
        2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Forumumuzun modifiye olarak en az ilgi gösterilen kısmı malesef ses sistemleri
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Forum kuralları;

25) Yardım istediğiniz konularda "ACİL YARDIM" veya "YARDIM LAZIM PLS!" gibi konu başlıkları yerine, yardım istediğiniz konuyu belirtecek uygun bir başlık kullanmalısınız. Düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konularla, konunuzun daha az kişi tarafından okunacağını ve daha az yardım alacağınızı unutmayın.

ek olarak ses sistemi herkesin merakı olan ve bildiği bir konu değil, bu yüzden yorum yazılmamasını hoş karşılamak lazım.
            konuya bakan 44 kişi de eminim konu başlığına göre konu içeriğini tahmin edemediği için merak edip bakmıştır.
            forumda kişilerin araçlarına göre muamele yapılmadığını herkes bilir, konu ne kadar açık olursa yardımlaşma ve paylaşım da o kadar olur
            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
            X