Duyuru

Collapse
No announcement yet.

!!!! SES SİSTEMİ YARDIM !!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• !!!! SES SİSTEMİ YARDIM !!!!!

Arkadaşlar
    Önümüzdeki hafta yaptıracağım ses sistemi bilgilerini paylaşmak istedim.
    Aşağıda fiyat ve isimlerini verdiğim ürünler hakkında uygulanabilirlik ve fiyat konusunda düşüncelerinizi rica ediyorum.

FOCAL PS 165 -500 TL ( ÖN KAPI )
    SIERRA SR5000 -260 TL( ARKA KAPILAR )
    SIERRA GTA 150.4 292 TL ( ANFI )
    SUBWOFER 250 TL ( MARKA DURUMA GÖRE )
    UYGULAMA 100 TL
    KABLO 90 TL

Ynt: !!!! SES SİSTEMİ YARDIM !!!!!

Ön Kapılar İçin Önerim: "DLS SCANDINAVIA 6 WOOFER 16 CM". Bas Hoperlörlerde Çap Azaldıkça Düşük Frekanslara Yanıt Azalır. (Frekans Aşağı İndikçe Bas Sesi Kalitesi Artar Örneğin 25-250 Hz. Yanıt Frekansı Olan Hoperlör 36-250 Hz Arası Yanıt Frekansı Olan Hoperlörden Çok Daha İyidir) 500 Tl Az Bir Rakam Değil. Focal PS 165 in Yanıt Frekansını Kontrol Edip O Paraya Deyip Değmiyceğini Kontrol Edin. DLS ile Karşılaştırabilirsiniz. Ödüllüdür.
    Diğer Fiyatlar Normal Görünüyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
      Ön Kapılar İçin Önerim: "DLS SCANDINAVIA 6 WOOFER 16 CM". Bas Hoperlörlerde Çap Azaldıkça Düşük Frekanslara Yanıt Azalır. (Frekans Aşağı İndikçe Bas Sesi Kalitesi Artar Örneğin 25-250 Hz. Yanıt Frekansı Olan Hoperlör 36-250 Hz Arası Yanıt Frekansı Olan Hoperlörden Çok Daha İyidir) 500 Tl Az Bir Rakam Değil. Focal PS 165 in Yanıt Frekansını Kontrol Edip O Paraya Deyip Değmiyceğini Kontrol Edin. DLS ile Karşılaştırabilirsiniz. Ödüllüdür.
      Diğer Fiyatlar Normal Görünüyor.
      Abi teşekkürler ederim önerin için. yaptırdığım sistem finansal olarak son limitlerimde . DLS 1000 TL ye yakın . Focal i çok met
      ettiler.

Yorum

Hayırlısı Olsun.

Yorum

İşleniyor...
        X