Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NECVOX NAVİGASYON EKRANI AÇIKKEN MÜZİK DİNLEME

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• NECVOX NAVİGASYON EKRANI AÇIKKEN MÜZİK DİNLEME

Merhaba arkadaşlar ben Necvox'un yeni modelini aracımı satın alırken uygulattım.Yeni modellerde DVD girişi cihazın üzerinde,torpidoda ek bir aparat yok.Cihazda navigasyonu açınca radyo veya cd hangisi olursa olsun açıksa eğer onu kapatıyor.Navigasyon açıkken müzik dinlemek istediğimde navigasyon ekranını kapatmak zorunda kalıyorum.Bu durumu yaşayan var mı, düzeltilebilir bir durum mu yoksa bu sorunu bu cihazı kullandığım sürece yaşamak zorunda mıyım?

Ynt: NECVOX NAVİGASYON EKRANI AÇIKKEN MÜZİK DİNLEME

Kendi soruma kendim cevap vereyim , internetteki uzun çabalarım sonucunda sorunun ayarlarla alakalı olduğunu buldum, gerçi okadar da kolay bir ayar değil arkadaşlar hemen gülmeyin bana ,olur da benzer sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye buraya çözümünü yazıyorum;

Navigasyon ekranında boş biryere dokunun yukarıda sağda kilit ikonu var, ona dokunduğunuzda gpsi gör ikonu çıkar ona basıp aşağıdaki menülerden istediğinizi seçebilirsiniz, böylece hem navigasyon ekranını kullanıp hem de müzik dinleyebilirsiniz.

Yorum

İhtiyacınız olursa kullanma kılavuzu;
      http://www.esseforum.com/essegrup_de..._hd_serisi.zip

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
        İhtiyacınız olursa kullanma kılavuzu;
        http://www.esseforum.com/essegrup_de..._hd_serisi.zip

Çok teşekkür ederim, gerçi klavuzu inceledim biraz karışık geldi bana, aradığım soruna çözüm bulamayınca internete düştüm ama baştan tekrar okumakta fayda var galiba

Yorum

peki navigasyon açık konumda iken müzik diliyorum ama yol tarif sesi esnasında müziğin sesi kısılmıyor aynı anda kadın sesi müzikle birlikte geliyor . bunu düzeltme ihtimalimiz var mı? alet 9834

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Benim icin de aynı durum soz konusu ama onu ayarlamayı başaramadım, belki bilen birileri ıkımızı de aydınlatır bu konuda

Yorum

Onu ayarlayabileceğinizi sanmıyorum.Çünkü navigasyon için ayrı bir hoparlör takılıyor montaj esnasında.Müzik ayrı yerden, navigasyon vs. sesler ayrı yerden geliyor.

Yorum

bendede aynı sıkıntı mevcut teyp kapalıyken ekranın alt tarfında gözükmesi gereken 5 imgeç bazen gözüküyo bazen gözükmüyo düzeltmeme yardımcı olabilecek biri varmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                  peki navigasyon açık konumda iken müzik diliyorum ama yol tarif sesi esnasında müziğin sesi kısılmıyor aynı anda kadın sesi müzikle birlikte geliyor . bunu düzeltme ihtimalimiz var mı? alet 9834
                  bende yol tarifi esnasında müzik tamamen duruyor. yol tarifinden sonrada kaldığı yerden devam ediyor takıldığından beri böyle.bu da özellikle şehir içinde müzik keyfinin içine ediyor iki ses arasında bir ayar olsa birini biraz daha açarız diğerini biraz kısarız olur biter ama böyle bir şey mümkünmü bilmiyorum

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

@mustafa DVD girişi kendi üzerindeyse dediğiniz gibi birşeyi yapmak mümkün sanıyorum.Ben taktırdığımdan bu yana navigasyon sesi tamamen kapalı.

Yorum

İşleniyor...
                    X