Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GPS Anteniniz nerede?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• GPS Anteniniz nerede?

Arkadaşlar ,

necvox 9834 taktırdım ancak navigasyon yazılımım uydu bulmakta zorluk çekiyor.

2gün önce servise bıraktım aracımı oldu diye teslim ettiler ama sorun devam ediyor.

bazı gps antenlerini insignialarda arka cama koyduklarını okudum ancak servis bunu yapamayız demişler.

Bu konuda fikirlerinizi ve biliyorsanız gps anteninizin sizin araçlarınızdaki yerini, çekim gücünü merak ediyorum.

Ynt: GPS Anteniniz nerede?

Benim GPS anteni ön camın sağ tarafındaki direkte.Çekim kalitesinden memnunum bi sorun çıkmadı.O cama yapıştırdıkları şeyde TV anteni oluyor.

Yorum

Absinthe benimkini torpidonun arkasına koymuşlar yanlış anlamadıysam.

esse grupa mail attım, sorunumu son kez ve tam olarak çözmelerini istedim.

dün boğaz köprüsünde bile doğru dürüst bağlanmadı.

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
      Benim GPS anteni ön camın sağ tarafındaki direkte.Çekim kalitesinden memnunum bi sorun çıkmadı.O cama yapıştırdıkları şeyde TV anteni oluyor.

Yorum

Benim Flyaudio'nun GPS anteni dikiz aynası bölgesinde siyah noktalı alanda ve sorunsuz. Direk içersindeydi sorun olunca OGS bölgesine tşıttım
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

harika bir yer gps için, zahmet olmazsa bir foto paylaşabilir misiniz?

Orjinal yazı sahibi: mehmet
          Benim Flyaudio'nun GPS anteni dikiz aynası bölgesinde siyah noktalı alanda ve sorunsuz. Direk içersindeydi sorun olunca OGS bölgesine tşıttım

Yorum

Şu an foto çekemem ama yeri çok basit. Dikiz aynasının olduğu siyah noktalı bölgenin tavan döşemesinin cam ile birleştiği noktanın üst bölümünde. Herhangi bir oto elektrikçisi taşıyabilr.
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

yarın merkezlerine gidiyorum , orada teklif edicem oraya almalarını.
              zaten bluetooth mikrofonu da orada.
              çift taraflı bantla mı sabitlediler cama?
              zamanla ve sıcakla düşmüyor mu?
              Orjinal yazı sahibi: mehmet
              Şu an foto çekemem ama yeri çok basit. Dikiz aynasının olduğu siyah noktalı bölgenin tavan döşemesinin cam ile birleştiği noktanın üst bölümünde. Herhangi bir oto elektrikçisi taşıyabilr.

Yorum

Benim araçta GPS anteni, torpido gözünün arkasında bir yerde, şimdiye kadar hiç çekme sorunu yaşamadım, açıldığı anda kötü havada bile direk sinyal yakalıyor. Büyük ihtimalle torpido gözünün yanındaki Airbag kilidi plastiği söküldüğünde oradaki bir yerde duruyor.
                '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                '15 BMW 118i LCI

Yorum

Teşekkürler, benim anten arızalı çıktı.
                  Merkezlerinde değiştirdiler.

yolcu kapısının üstüne koydular şimdi harika çekiyor.

yalnız şimdi de USB çalışmıyor , sanırım kablosunu takmayı unuttular ;(

araba kaç kez ökülüp takıldı hiç hoş olmuyor , orijinal gibisi yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpercan
                    ......
                    araba kaç kez ökülüp takıldı hiç hoş olmuyor , orijinal gibisi yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpercan
                      Arkadaşlar ,

necvox 9834 taktırdım ancak navigasyon yazılımım uydu bulmakta zorluk çekiyor.

2gün önce servise bıraktım aracımı oldu diye teslim ettiler ama sorun devam ediyor.

bazı gps antenlerini insignialarda arka cama koyduklarını okudum ancak servis bunu yapamayız demişler.

Bu konuda fikirlerinizi ve biliyorsanız gps anteninizin sizin araçlarınızdaki yerini, çekim gücünü merak ediyorum.

bende de aynı problem vardı. Eğer anten ön direkte ise cam yansımalı olduğu için sinyali zayıf alıyor. Arka direğe aldırttım. Çözüldü.
                      2012 insignia 1.4 /yeni stil paket /necvox

Yorum

İşleniyor...
                      X