Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NAVIMASTER

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• NAVIMASTER

Değerli üyeler, yeni bir insignia cosmo+stp paket araç alarak aranıza katıldım. Aracı haftaya teslim alacağım. Teslim almadan navigasyon taktırmak istiyorum. Bayi navimaster taktıklarını söyledi.
    Belki forumu detaylı inceleme imkanım olsa bu konuda bilgi bulabilirim. Ancak çok zamanım yok bir karar verip seçim yapmam gerek. Navimaster kullanan var mı? Tavsiye edermisiniz? Yada alternatif önerileriniz nedir? Yardım ve desteklerinizi bekliyorum.

Ynt: NAVIMASTER

hoşgeldiniz, öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.. çok yerinde bir opsiyon almışsınız kazasız belasız bol keyfli sürüşler

kendinizi Tanışma Bölümü'nde konu açıp tanıtırsanız seviniriz

link;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome

Aracınız Hayırlı uğurlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

welcome obaa

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Ben Cyclone kullanıyorum, Flyaudio kullanan arkadaşlar da var. Hepsinde farklı avantajları var.
            Burada önemli olan Araç Radyosu'nu iptal ermeden sistemin monte edilmesi.
            Hayırlı olsun yeni aracınız.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ben navimaster kullanıyorum.... Sen kullanma !!!
              2015 2.0 sorento

Yorum

bilindik markalardan şaşmayın, flyaudio, cyclone, necvox ben olsam bu üçüne bakardım
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: faysal
                  Sayın faysal biraz açar mısın? Ne problem yaşıyorsun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: faysal
                    +1..
                    Nedenine gelince, en olmadık en lazım olan zamanda navigasyonu çalışmaz, sd kartı bir görür bir görmez. Geri görüş kamerası bir çalışır bir çalışmaz. Tv zaten hiçbişi çekmiyor. Daha bir kere bile kullanamadım kaç aydır. Ama diğer markalarda da var mı benzer sorunlar hiç bilmiyorum. Ona da onların kullanıcısı olan arkadaşlar cevap versin.

Yorum

Tv olayı bambaşka birşey bizim bir tanıdığın Range Roveri var orjinalden tv li ama oda hiçbirşey çekmiyor kaldıki navimaster çeksin. Bende navimaster kullanıyorum ama benimde sıkıntım var video olarak MP4 oynatmıyor buna bir çözüm varmı bilmiyorum ama bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
                      2011 Olimpik Beyaz  2.0 cdti 130 hp edition elegance

Yorum

Ben de zaten videodur, tvdir kullanacağım şeyler değil ama navigasyon ile geri görüş kamerasının zırt pırt hata vermesi çok can sıkıcısı. Hani bir anlasam niye böyle yaptığını gam yemeyeceğim. bazen ekran komple gidiyor nadir de olsa. Neye göre çalışıp neye göre hata verdiğini anlayamadım gitti.Naz u niyaz bitmiyor bu alette.

Yorum

İşleniyor...
                        X