Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dijital bilgi ekranim nerede? Bilgisi olan?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Dijital bilgi ekranim nerede? Bilgisi olan?

Arkadaslar bir sure once satin aldigim insignia cosmo da standart dijital bilgi ekrani vardi.. Araci alirken bu ekran yerine cyclone oem sistemi monte ettirdim. araci teslim alirken de araca ait orijinal ekrani istedim dogal olarak.
    Sizlere sorum su olacak.. Servisin bana verdigi bilgi su sekilde oldu; cyclone ve orijinal sistem senkron calismaktadir o yuzden sizin ekraniniz bu sistemin arka tarafinda biryerlere monte edildi, o ekran olmazsa sistem calisamaz dendi. Bu aciklama bana pek inandirici ve samimi gelmedi..

Aramizda bu tarz bir sistem taktirip orijinal ekranini iade alan oldumu? bu konuda bilgilerinizi paylasirsaniz mutlu olurum...

Birde aracimda hafif bozuk satihlardan gecerken dahi arka ve on takimdan hafif siddette lakirt, lukurt benzeri sesler gelmekte, daha onceki hicbir aracimda bu tarz sesler duymamistim servise sordugumda bunun flexi sase siteminden kaynakli oldugunu suspansiyon sisteminin diger araclara gore farkli oldugundan seslerin normal oldugunu soylediler. Baska bir cosmo ile tecrube edemedigim icin kiyaslama yapamiyorum, acaba bu konuda da beni aydinlatabilir misiniz? Tesekkur ederim.
    1.6 cdti Cosmo+Flexride

Ynt: Dijital bilgi ekranim nerede? Bilgisi olan?

Size servis abidik gubidik yapmış. Bilgi ekranınızı teslim etmeleri lazımdı. Benim öyle oldu, bilgi ekranım bende.
    [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

cyclone'da bilgi ekranının arkaya yerleştirildiğini daha önce de duymuştum, doğruluğu olabilir belki. ama flyaudio'da eski ekran tamamen ayrılıyor diye biliyorum.
      ekran hala araca bağlıysa bile en azından orjinal ekran çerçevenizi versinler bence.
      InsigniaTEAM

Yorum

Size verilen bilgide yanlışlık cyclone orjinal ekran iç kısımda paralel çalışıyor Flay audioda aynı şey geçerli diye biliyorum.

Yeni nesil ürünlerde farklı olabilir ama sistem mevcut aracın sistemine parelel olarak çalışıyor yani aracınızda 2 farkılı audio sistemi mevcut sorun yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

servis doğru demiş orjinal ekran arkada senkron olarak çalışıyor sadece cylone da bu böyle
          2015 2.0 sorento

Yorum

ekran içerde sotede bir yerde aynen duruyor, zaten o ekran içerde olmasa cyclone ekranı da çalışmıyor
            (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Tesekkur ediyorum verdiginiz bilgiler icin yoksa adamlara iyi ariza yapacaktim.
              1.6 cdti Cosmo+Flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: faysal
                servis doğru demiş orjinal ekran arkada senkron olarak çalışıyor sadece cylone da bu böyle
                benim araçta necvox var benimkide arkada takılı

Yorum

ilginçççççç alala alala alala alala alala
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                    ilginçççççç alala alala alala alala alala
                    valla ilginç abi ) daha neler öğrenecez...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Eski versiyon necvoxlarda( dvd yuvası torpidoda olanlar) ekran aracın üzerinde takılı kalıyor.Necvox bilgileri onun üzerinden alıyor.Yeni versiyonda(dvd yuvası kendi üzerinde) araç ile tam uyumlu bir şekilde çalışıyor.Yeni versiyonda hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye dek.

Yorum

Bede nisan ayında aldıgım arabama cyclone taktrırdım bende orjınal ekranımı ıstedımbana da aynsını dedıler orjınal ekran arkada kalıyor dedıler ılk basta bende teredüdetydım arastrdım dogruymus.orjınal ekran arakda baglı kalıyormus.
                        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İşleniyor...
                        X