Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kolçak taki usb girişi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• kolçak taki usb girişi

merhaba
    aracımda necvox var. kolçakta ayrıca bir usb var bunu da müzik için kullanabiliyor muyuz?
    bir de necvox un bluetooth u yerine araçtakini kullanma imkanım var mı?
    teşekkürler
    2012 insignia 1.4 /yeni stil paket /necvox

Ynt: kolçak taki usb girişi

Kullanabiliyorsunuz aslında ama bağlantıların düzgün bir biçimde yapılmış olması gerekiyor.Benim aracımda yeni versiyon cihaz var. Kolçaktaki usbyi görüyor, okuyor ama ses gelmiyor. Sanıyorum yanlış bağlantıdan dolayı.

Stil paket ile bluetooth geliyor mu bilmiyorum.Eğer ki aracınızda varsa kullanabilirsiniz diye biliyorum.

Yorum

Yanlış bağlantı değil, Necvoxlarda kolçaktaki usb yi okumuyor. Aynı sorun bende de vardı. Ayrıca Necvox daki Bt yi iptal edip diğerini kullanabiliorsunuz. Zaten Necvox un ki pek başarılı değil..

Yorum

Bende de yeni nesil necvox mevcut. Aynı şekilde kolçaktaki usb görüyor ama şarkıları çalmıyor, sorun yok yani

Yorum

Orjinal yazı sahibi: c@g@t@y
          Bende de yeni nesil necvox mevcut. Aynı şekilde kolçaktaki usb görüyor ama şarkıları çalmıyor, sorun yok yani
          o zaman aractaki tüm fonksiyonları kullanamıyorsunuz bu sistemi taktırınca ?
          Insignia Su Mavisi 1.4 lt Turbo Ecotec 140 HP + Necvox
          MacBook Pro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aliyavuz
            Orjinal yazı sahibi: c@g@t@y
            o zaman aractaki tüm fonksiyonları kullanamıyorsunuz bu sistemi taktırınca ?
            Tüm fonksiyonlar kullanılıyor sadece kol dayamadaki usb girişini kullanamıyorsunuz.Zaten gerekte kalmıyor ona cihazın kendi usb girişi mevcut.USB'den şarj aletiniz vs. varsa oradan kullanabilirsiniz.elektrik geliyor, içersindeki şeyleri görüyor ama çalmıyor.

Yorum

İşleniyor...
            X