Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bluetooth Adaptörü??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bluetooth Adaptörü??

Arkadaşlar Merhabalar,

Uzun bir değerlendirme sürecinden sonra piyasadaki çeşitli navigasyon ürünlerinin (Necvox, Cyclone, Flyaudio..vb.) araç içerisinde en çok kullanma olasılığım olan özelliklerinin Bluetooth olduğunda karar kıldım.

Malumunuz tam verimle kullanacağıma inanmadığım için min. 1500TL yi bu tip bir cihaza gömmek çok mantıklı olmayacak, bu durumda sizlere danışmak istediğim iki konu var;

- İnsignia Cosmo paketlerde standart olarak bulunan Bluetooth aygıtını benim aracın ses sistemine (CD400) taktırma şansım var mı? (Yanılmıyorsam Nuri arkadaşımız aracına serviste USB modülü eklettirmişti, belki böyle birşey yaptıran biri de vardır)

- (Bu tip bir imkanın olmaması veya çok pahalı olması durumunda) Aracın orasına burasına (misal güneşlik) takılan add-on çözümlerden kullanan var mı? Tavsiye verebilir mi?

Sevgiler, Saygılar.
    1.4T Su Mavisi + Sunroof Paketi + Landirenzo Omega Kit LPG

Ynt: Bluetooth Adaptörü??

Abi ben taktırdım ama kullanamadım modülü türlü sıkıntılar çıktı,bölge müdüründen tutta Almanya ya kadar irtibat kurduk 3 gün uğraşıldı ama verim alamadık.Ankara Reis takmış 1 araca aynı şekilde 2.araca uyduramamış,sistemsel sıkıntılar oluşuyor.Bende naviden yana kararımı verdim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
      Abi ben taktırdım ama kullanamadım modülü türlü sıkıntılar çıktı,bölge müdüründen tutta Almanya ya kadar irtibat kurduk 3 gün uğraşıldı ama verim alamadık.Ankara Reis takmış 1 araca aynı şekilde 2.araca uyduramamış,sistemsel sıkıntılar oluşuyor.Bende naviden yana kararımı verdim...
      Yapma ya cok üzüldüm..

Ne yapacaksın şimdi? Söktürdün mü cihazı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MySt
        Yapma ya cok üzüldüm..

O an söktürdüm zaten navi alacam artık en mantıklısı bu,artı olarak ses sistemini biraz geliştirecem..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MySt
          Yapma ya cok üzüldüm..

O an söktürdüm zaten navi alacam artık en mantıklısı bu,artı olarak ses sistemini biraz geliştirecem..
          Gecmis olsun, inşallah icine sinen bir çözüme kavuşursun.

Bu arada biraz önce servisi aradım 850 tl fiyat çektiler Bluetooth cihazına, hemde direksiyondaki düğme çalışmıyormuş..

Yorum

daha önce parrot bluetooth kiti taktıran oldu

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2263.0
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              daha önce parrot bluetooth kiti taktıran oldu

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2263.0
              Çağrı link icin teşekkürler.

Açıkcası araçta bu kadar tadilat yapıp bu boyutta para harcadıktan sonra navigasyon taktirmak daha mantıklı gelmeye başladı.

Yorum

bencede hiç ğraşmayın navigasyon taktırın gitsin hem görsel hemde duyusal daha iyi olur diye düşünüyorum
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bu işi ilk başlarda arabamı aldığımda çok araştırmıştım hatta Gm in orjinal ürünlerini denedik..Ancak hiç düzgün sonuçlar alamadık....Ben başından beri zaten böyle bir ekran sisteminin gelmesi gerektiğini düşünürken bu sistemler tek tek geldi. ŞU an bu sistemlerin çoğu sorunsuz ve oldukça başarılı. Ben olsam hayatta başka şeylerle uğraşmam direkt eski fly audio veya necvox taktırırım....

Yorum

Yurtdışında orijinalini sorunsuz şekilde yapabiliyorlar, direk OEM sistem ve her şeyi çalışıyor. Fiyatı 1100TL falan.
                    '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                    '15 BMW 118i LCI

Yorum

İşleniyor...
                    X