Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 DAB MENÜSÜ HAKKINDA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DVD800 DAB MENÜSÜ HAKKINDA

merhaba arkadaşlar.kullanma klavuzuna göre CONFİG butonu.RADYO AYRLARINDA DAB MENÜSÜ çıkması gerekiyor. bende çıkmıyor.acaba başka bir donanım veya yazılımmı gerek.servise sordum kesin olmamakla beraber sadece infinity ses sistemi olan araçlarda bu menünün olduğunu söylediler.bu bana pek mantıklı gelmedi.bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.aracım 1.6 cosmo dvd 800 teşekkürler.

Ynt: DVD800 DAB MENÜSÜ HAKKINDA

bana da servisin açıklaması saçma geldi sende dvd-800 kullanıyorsun infinity de

Yorum

Uzun süre basmak gerekiyor. Uyarı sesi geliyor test modu aktif yazıyor. Orada detaylı menüler çıkıyor
      İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delta
        merhaba arkadaşlar.kullanma klavuzuna göre CONFİG butonu.RADYO AYRLARINDA DAB MENÜSÜ çıkması gerekiyor. bende çıkmıyor.acaba başka bir donanım veya yazılımmı gerek.servise sordum kesin olmamakla beraber sadece infinity ses sistemi olan araçlarda bu menünün olduğunu söylediler.bu bana pek mantıklı gelmedi.bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.aracım 1.6 cosmo dvd 800 teşekkürler.
        Bende dvd 800 ve infinity var ama DAB menüsü bendede çıkmıyor.Sanırım ülkemizde dab yayını olmadığı için aktif değil.
        INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
        20" jant
        infinity
        DVD 800
        Sunroof
        Deri koltuk

Yorum

dab menüsü ile neler yapabiliyoruz ki ?
          2010 Opel İnsignia 2.0 CDTI Cosmo 160 hp - DVD800 Navigasyon Paketi
          2011 Opel Astra Cosmo 1.4T 140 hp

Yorum

Bendeki dvd 800 dede tone ayarlarında fader seçeneği yok sebebi yada çözümü nasıl olur acaba fikri olan varmıdır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PATRON
              dab menüsü ile neler yapabiliyoruz ki ?
              Bildiğim kadarıyla DAB sayesinde artık rakamsal radyo frekanslarını kullanmıyoruz ve araç bölge değiştirse bile aynı radyoyu farklı frekanslardan bulsa bile aynı radyo ismiyle arabamızda dinliyebiliyoruz.Örnek vermek gerekirse NTV radyoyu izmirde 104 Mhz de istanbul da ise 98Mhz den dinliyorsak araçımız izmirden istanbul'a seyahat ediyorsa istanbul'a yaklaştıkça frekans ayarlamanıza gerek kalmıyor.Araç arka planda kendisi ntv radyoyu buluyor ve aynı radyoyu devamlı olarak kesintisiz dinliyorsunuz.Birde DAB yayınları sayesinde arka planda yazılı haberleri de okuyorsunuz.Örneğin güncel haberler.
              INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
              20" jant
              infinity
              DVD 800
              Sunroof
              Deri koltuk

Yorum

o özellik 2000 model Vectra'mızda bile var, menüde olmasa bile mutlaka standartta vardır bence.
                InsigniaTEAM

Yorum

Arkadaşlar, DAB dijital radyo yayını demektir, Türkiye'de henüz olmayan bir teknoloji, bu yüzden araçlarımızda da DAB alıcısı mevcut değildir. Menüsü de bu yüzden çıkmaz, çıksa da zaten bir işe yaramaz, Türkiye'de dijital radyo yayını yok.
                  '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                  '15 BMW 118i LCI

Yorum

İşleniyor...
                  X