Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ccr600 Kaset Çalar Çalışmıyr

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ccr600 Kaset Çalar Çalışmıyr

Öncelikle affınıza sığınarak ilk mesajımda konu açmış olmaktan dolayı özür diliyorum ancak kafayı yemek üzereyim..

arabada ccr600 model bi cd*kaset çalar ve öncesinde 7safe yazıyorken artık hiç yazı gelmemeye başladı cd tuşuna basılı tutup açıyorum ancak ekrana gelen bir uyarı yok paneli çıkardığımz zaman ekrana panel yazısı geliiyordu öncesinde o da gitti çalıştığına dair tek emare açılıp kapandıığında hoparlörden çok ufak bi ses gelmesi. teybin yan tarafında bulunan seri numarası GM0600y1267356 forumda ccr600 diye arattım ve herhangi bir konu çıkmadı diye başlığı açtım eğer ki böyle bir başlık varsa ve gözümden kaçtıysa şayet konu var diyin ben sabaha kadar sürse de o konuyu bulayım yoksa bu gece uyku yok bana maad şimdiden teşekkür ederim...

Ynt: ccr600 Kaset Çalar Çalışmıyr

hoşgeldiniz, öncelikle olmazsa olmaz tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz

yazı gelmeme olayını anlayamadım ama 2 saat kontak açık beklediği için aküyle ilgili problem olmuş olabilir. ben dörtlüleri 15dk açık bıraktığımda akü zayıflamış ve arabaya geri döndüğümde radyoda ve ekranda hiçbir tepki yoktu. servis kutup başını söküp taktı, radyonun şifrelerini girdik düzeldi.
    ekranda yazan 7 numarası da; doğru şifreyi girmek için 10 hakkınız var, yanlış girdikçe geri sayıyor.

radyo tekrar normal çalışmaya geçtikten sonra yapılacak şey;
    - sanırım şifreleriniz yok, yetkili servisten yaklaşık 50 TL karşılığında doğru şifreleri alacaksınız,
    - radyoda AS tuşuna basılı tutarak radyoyu açacaksınız, bir süre basılı tutunca sesli uyarı gelecek ve şifreyi gireceksiniz.
    - radyo normal çalışmaya geçince geri kapatıp bu sefer üstünde yuvarlak simge bulunan CD'ye geçme tuşuna basılı tutarak radyoyu açacaksınız, cd changer'ın şifresini gireceksiniz.

olay bu kadar. Aux eklentisini yaptınız mı?
    InsigniaTEAM

Yorum

tanışma bölümünü atladığım için özür dilerim uzuuun zamandır bir forum sitesine üye olmamıştım..

akü konusuna gelince kutup başını sköüp bekledik ve taktıktan sonra da değişen birşey olmadı malesef .. kod girme ekranını biliyorum o konuda sıkıntım yok ancak koda extra para vermek de istemiyorum açıkçası (: acaba bir daha mı kutuplarını söksem akünün bilemedim şimdi.. bir de aux girişini yapmadım henüz çünkü açılmıyor ama aklımda var affına sığınarak bir şey daha sormak istiyorum yeni bi cd çalar alıp takarsam şayet direksiyon üzerinde bulunan kumandayı kullanmaya devam edebilir miyim acaba??

Yorum

teybin kodundan şifresini bulup veren yabancı bir site vardı ama bana lazım olmadığı için arşive almadım ihihi google'da çıkabilir belki.
        ama o olmazsa servisten şifreyi almanız şart. ben şifreleri kağıda yazdım, ruhsatın içine de koydum, ruhsat kaybolmadığı sürece sorun yok
        teyp zaten çalışmıyor, kutup başını tekrar söküp deneyin bence. öyle 2 saat felan beklemeye de gerek yok, 10sn yeterli.
        direksiyon kumandasını her teyp desteklemiyor, destekleyenler için de bir aparat lazım diye biliyorum

InsigniaTEAM

Yorum

yanıtın için çok teşekkür ederim boş bir anımda uğraşırım artık

Yorum

Pionneer CD calar (SD-Aux-CD-Bluetooth) taktırdık bizim kumanda tuşları çalışmıyor. Babam arada unutup ses açma tuşuna basıp niye açılmıyor dediği anda düşüyor jetonu
            Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Servis kodu söylemek için paramı alıyor benimkininde yok vah vah desene

Yorum

İşleniyor...
              X