Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kapı içindeki hoparlörlerin teknik değerleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kapı içindeki hoparlörlerin teknik değerleri

Insignia araçlarımızdaki kapı içlerinde yeralan hoparlörlerin çapı ve gücü (Watt) hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varmı ? (Servis her zamanki gibi bilmiyor)

Daha kaliteli hoparlörler takıldığında daha iyi netice alacağımızı düşünüyorum. Özellikle arka kapılardaki hoparlörler çok kötü.
    Ben değiştirmeyi düşünüyorum.

150-200 TL masrafla daha kaliteli ses alabiliriz gibime geliyor...

http://www.ucuzu.com/oto-hoparloru-c3618/
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Ynt: Kapı içindeki hoparlörlerin teknik değerleri

bende arkaları değiştirmeyi ve bi bass koymayı düşünüyorum ama mevcut sistemin değerlerini bilmiyorum... opelin kötü yanlarından biri bu ses sistemi işi. vw gayet başarılı bu konuda
    F30 Sport+

Yorum

satılmazsa yaza kadar ufak tefek Harman Kardon isine gircem bakalım

Yorum

Arka kafalıkta hopörler yerleri için bende düşünüyorum. Bagaj içinden bakıldığında görülebiliyor. Buraya iki hopörler nasıl olur acaba. Ses kalitesi artar mı.
        OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ercü
          Arka kafalıkta hopörler yerleri için bende düşünüyorum. Bagaj içinden bakıldığında görülebiliyor. Buraya iki hopörler nasıl olur acaba. Ses kalitesi artar mı.
          hocam Corsa deneyiminden sonra oralardan hoparlörleri uzak tutun derim ihihi
          eğer uzun yolculuk olacaksa arka hoparlörleri kapattırıyordum Corsa'nında öyle kötü felanda değildi, kulak dibinde basslar baş ağrısı yapıyordu
          InsigniaTEAM

Yorum

Opel'i aradım sordum.

Arka kapılar 16,5 cm - 20 W

Şimdi ön kapılar için bilgi bekliyorum. (Bilgiyi parça parça istemedim ama, parça parça geliyor...)
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

ön kapılarda arka kapılarda 4 ohm 20 watt 16.5 cm ama klasik adaptörler olmuyor 20 watt a görede bayağı sağlamlar 150watt amfimle zorlamadan kullanıyorum sdece önleri değiştim arkalar park sensörü için duruyor daha kısık vaziyette ayrıca ortada b,r hoparlör daha var köprülenmiş vaziyette amfi bağladığınızda sesi sağı solu bastıracak kadar artabiliyor onun için ya ona ayrı bir kanal çıkacak yada iptal edeceksiniz
              sub bass bagajda kısık kalıyor ama hiç yoktan iyidir hoparlör delikleri olan pandizot 500-600tl civarı 6x9 hoparlör takarım derseniz onlardan almak lazım yada 20-30 tl ye orijinal infinity kapakları var ama pandizotu kesmek marifet istiyor
              ayrıca arka hoparlör coaxial öndekiler component tarzı arkada kapıda componenti takacak yer demirde hazır ama trimi delmeniz gerek
              vs vs

Yorum

bilgiler için teşekkürler, sizi de tanıyabilir miyiz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                X