Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Insignia Multimedya

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2012 Insignia Multimedya

Merhabalar,

2012 Model Insignia araç aldım, üzerinde bir navigasyon var sanırsam sonradan takılmış. Bunun üzerinde güncelleme vs yapabiliyormuyuz? Ürünün marka modeli ne onu tam olarak anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

836069DB-EF2C-41FB-A0D2-18CA54D7A398_1_105_c.jpg
    Ekli Dosyalar

Ek olarak bluetooth dan telefon bağlayabiliyorum ama ses alamıyorum bilgisi olan var mıdır

Yorum

Elinizdeki cihazda işletim sistmei olarak Windows CE var. Pek kullananı kalmadı. Sanırım yeni modellerin tamamı Android ve hatta hızlı çalışması için işlemcisi güçlü ve rami bol. Elinizdekini güncelleseniz bile hızı sizi tatmin etmeyebilir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
        Elinizdeki cihazda işletim sistmei olarak Windows CE var. Pek kullananı kalmadı. Sanırım yeni modellerin tamamı Android ve hatta hızlı çalışması için işlemcisi güçlü ve rami bol. Elinizdekini güncelleseniz bile hızı sizi tatmin etmeyebilir.
        Teşekkür ederim.

Yorum

Bunun içine kurabileceğim başka bir multimedya yazılımı mevcut mu?

Yorum

Bunun için hem hevesli olmak hem de çipset işlemci gibi parçaların modellerini bilmek ve bunların kabul ettiği sistemleri araştırmak lazım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
            X