Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rc700 teypte her mp4 dosyası ekranda gözükmüyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• rc700 teypte her mp4 dosyası ekranda gözükmüyor

Tekrar merhaba arkadaşlar ben geçen sene hareket halinde videoyu aktif ettirmiştim.mp4 dosyasını pcden usbye usbden de rc700 e takıyorum ama nedense bazı mp4 şarkıları gözüküyor bazıları gözükmüyor.rc700 ün eski sistem ya da sürümünden mi kaynaklanıyor yoksa neden çok merak ediyorum.genelde tosbiha kullanıyorum usb ve gayet uyumlu çalıyor parçaları görüşü ya da bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim arkadaşlar.

Sn. Steve_Rogers06, sizin probleminizde oynamayan bazı videoların çözünürlülüğünün multimedya ekranının çözünürlülüğünden yüksek olduğunu tahmin ediyorum. Örneğin benim aracımdaki (2014 1,6 Sidi cosmo) ekranının çözünürlüğü 720x576 (30 fps nin altında). Bu yüzden full hd 1080x1920 çözünürlülüğündeki videoları göstermiyor. Siz de o videoları illaki oynatmak isterseniz bir dönüştürücü programla daha alt çözünürlülüğe indirmeniz gerekir.

Yorum

Merhaba sayın opelcim aynı araç ve model donanıma sahibiz ve bence de formattan 360 formatta hepsini kaydedicem ve teyp ekranda flash belleği takıp okumasını bekleyeceğim eğer hepsini kayıpsız okursa sanırım problem çözülecek ilginiz için teşekkürler hocam.esenle kalın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelcim View Post
        Sn. Steve_Rogers06, sizin probleminizde oynamayan bazı videoların çözünürlülüğünün multimedya ekranının çözünürlülüğünden yüksek olduğunu tahmin ediyorum. Örneğin benim aracımdaki (2014 1,6 Sidi cosmo) ekranının çözünürlüğü 720x576 (30 fps nin altında). Bu yüzden full hd 1080x1920 çözünürlülüğündeki videoları göstermiyor. Siz de o videoları illaki oynatmak isterseniz bir dönüştürücü programla daha alt çözünürlülüğe indirmeniz gerekir.
        Aynı araçtan var bende. Bu dediğinizi de yaptım ama işe yaramadı.
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
        X