Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Android Auto da Hareket Haline Video ve Youtube İzleme Root Yapmadan

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Android Auto da Hareket Haline Video ve Youtube İzleme Root Yapmadan

Arkadaşlar merhaba;

Aracım 2016 Cosmo, multimedia sistemine Android Auto yükletmiştim servisten, kısıtlamalara rağmen navigasyon ve Spotify filan güzel iş görüyordu.
    Malumunuz bizim multimedia sistemi hareket halinde Video oynatmıyor, Pro Opel 900 TL fiyat istiyordu açmak için.

Bende bu Android auto üzerinden yapılımı konusunu epeyedir bakınıyordum, Telefona Root yaparak hareket halinde video oynatma yöntemleri var ama o da telefonda güvenlik açığı oluşturuyordu.

Sonunda birileri Android üzerinden Video Youtube hatta Web Browser hizmeti verecek bir uygulama oluşturmuş.
    Kurdum çalıştırdım arabada, çocuklar bayıldı Rafadan Tayfa Klibine...

Aman Ha Yoldan Gözümüzü Ayırmayalım, Allah Korusun Bir Anlık Dalgınlık Bir Hayat Söndürür...

Nasıl yapıldığına dair youtube linki ve forum.donanımhaber.com üzerinden devam eden konusunun linkini bırakıyorum.

Umarım işinize yarar...

Youtube Linki:
    https://www.youtube.com/watch?v=9BbNZHDl_uw

Donanım Haber konusu
    https://forum.donanimhaber.com/andro...suz--149075207

Kazasız arızasız günler...

Bilgilendirme için teşekkürler, bu konuda birçok kişinin işene yarayacaktır.
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unsal View Post
      Arkadaşlar merhaba;

Aracım 2016 Cosmo, multimedia sistemine Android Auto yükletmiştim servisten, kısıtlamalara rağmen navigasyon ve Spotify filan güzel iş görüyordu.
      Malumunuz bizim multimedia sistemi hareket halinde Video oynatmıyor, Pro Opel 900 TL fiyat istiyordu açmak için.

Bende bu Android auto üzerinden yapılımı konusunu epeyedir bakınıyordum, Telefona Root yaparak hareket halinde video oynatma yöntemleri var ama o da telefonda güvenlik açığı oluşturuyordu.

Sonunda birileri Android üzerinden Video Youtube hatta Web Browser hizmeti verecek bir uygulama oluşturmuş.
      Kurdum çalıştırdım arabada, çocuklar bayıldı Rafadan Tayfa Klibine...

Aman Ha Yoldan Gözümüzü Ayırmayalım, Allah Korusun Bir Anlık Dalgınlık Bir Hayat Söndürür...

Nasıl yapıldığına dair youtube linki ve forum.donanımhaber.com üzerinden devam eden konusunun linkini bırakıyorum.

Umarım işinize yarar...

Youtube Linki:
      https://www.youtube.com/watch?v=9BbNZHDl_uw

Donanım Haber konusu
      https://forum.donanimhaber.com/andro...suz--149075207

Kazasız arızasız günler...
      android auto yu ne kadara yukledir, ne kadar surdu?

Yorum

Teşekkürler. Çocuklar için süper oldu.

Yorum

android auto yu ne kadara yukledir, ne kadar surdu?[/QUOTE]

Serviste yükletmiştim, 1 yıl oldu 400 TL , yarım saatlik bir işlerm , yapabilen servise.
          Bu arada Android auto kurulabilencek multimediada hali hazırda Apple Car Play olması lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hubenc View Post
            Teşekkürler. Çocuklar için süper oldu.
            Bir şey değil, aynen çocuklara süper oluyor... 900 TL vermekten kurtulduk.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unsal View Post
              android auto yu ne kadara yukledir, ne kadar surdu?
              Serviste yükletmiştim, 1 yıl oldu 400 TL , yarım saatlik bir işlerm , yapabilen servise.
              Bu arada Android auto kurulabilencek multimediada hali hazırda Apple Car Play olması lazım. [/QUOTE]

Tesekkurler. Benim aracim 2015 son cikisli 2016 model geciyor .My16 intellilink var. sase numarasinin 10. harfi G olanlar(2016 model) yukletebiliyor. 2016 yilinin ortasindan sonra uretilenlerde android auto yuklu geliyor

Yorum

Güzel paylaşım. 2014 e bir şey yok maalesef kaderimize mahkumuz.

Yorum

İşleniyor...
                X