Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2010 Cosmo USB ve AUX sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2010 Cosmo USB ve AUX sorunu

Selamın aleyküm hocalarım öncelikle herkese hayırlı ramazanlar 2010 1.6 T Cosmo aldım USB giriş yok joystick yok DV400 mevcut multimedya ( ekran var )üzerinde ne yapabilirim şimdiden teşekkürler

Merhaba, joystick her Cosmo’da yok fakat USB ve AUX girişi, kolçağın içinde mevcut. Başlıkta USB ve AUX sorunu demişsiniz ama yanlış mı anladım ben acaba?

Yorum

Hocam kolçağın içi boş aux girişi gibi bir yer var ama takınca bir şey olmuyor torpidodan USB çıkışı vermişler ama şarj ediyor sadece

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selimtrkll View Post
        Hocam kolçağın içi boş aux girişi gibi bir yer var ama takınca bir şey olmuyor torpidodan USB çıkışı vermişler ama şarj ediyor sadece
        CD400 modellerinde USB girişi yok maalesef. 2010 modellerin bazılarında bulunmuyor. Sonradan tekrar koydular.

Ayrı modülü falan var ama.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

İşleniyor...
        X