Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayalet ekran gizli özellikler açma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hayalet ekran gizli özellikler açma

Merhaba herkese.hayalet ekranda gizli özelliklerin açılması nasıl yapılıyor ekranda herhangi bir sökme takma işlemi oluyor mu yoksa sadece bilgisayar ile bağlantı kurulup öyle mi açılıyor?herhangi bir zararı olur mu bu işlemin
    [center]
    1.6cdti sport 
    GREY HURRICANE [center]

Sadece bağlantı ile yapılıyor. Bir kaç dakikalık bir işlem. Zararı olacağını sanmıyorum zira yeni bir yazılım yüklenmiyor, var olan yazılımda değişiklik yapılıyor.

Yorum

Ben böyle bir özellik yok diye biliyorum ama gizli olup da açılabilecek ne var ki ?

Yorum

Ekranda açılan baya özellik var internette gördüğüm kadarıyla
        [center]
        1.6cdti sport 
        GREY HURRICANE [center]

Yorum

Opcom cihazı almıştım çin den. Geldi taktım, bağlantıyı cd sinden gelen yazılımla kurdum. Aracı gördü ancak yazılım en son çıkan olduğu halde benim 2014 model araç ona yeni geldi. Daha eski modellerde işe yarar sanırım. Menülerde bilgi ekranında akü kutup başını çıkar tak yapınca gelen ve hemen sonra kaybolan akü şarj durumu gibi birkaç menü vardı ama bana açtırmadı. Yani onay verince hata verdi. Yenisini denemek lazım.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara Murat View Post
            Opcom cihazı almıştım çin den. Geldi taktım, bağlantıyı cd sinden gelen yazılımla kurdum. Aracı gördü ancak yazılım en son çıkan olduğu halde benim 2014 model araç ona yeni geldi. Daha eski modellerde işe yarar sanırım. Menülerde bilgi ekranında akü kutup başını çıkar tak yapınca gelen ve hemen sonra kaybolan akü şarj durumu gibi birkaç menü vardı ama bana açtırmadı. Yani onay verince hata verdi. Yenisini denemek lazım.
            Ankara Seçim Opel 200 liraya açıyor şu anda. Opcom cihazı bağlantı yapmanızı sağlar ama yazılımı değiştirmek için gerekli araştırmayı yaptınız mı? Kendim araştırmadığım için kesin bilgim yok ama öyle Opcom cihazını takıp 5 dakikada yapılacak basit bir iş değil, Opel'in uygulaması gerekli diye biliyorum.

Yorum

İzmir'de yapan yer ve fiyat bilgisi var mı acaba
              [center]
              1.6cdti sport 
              GREY HURRICANE [center]

Yorum

Mert isimli arkadaşımız yapıyor ben yaptırdım memnun kaldım. Tavsiye ederim Pro:Opel

Yorum

Kayseri'de var mı bu işe bakan
                  2013 İnsignia 1.6T 170HP Kar Beyazı

Yorum

opcom'la 2011 modeldeki kırmızı ekranda bir kaç özellik açmıştım ama hayalette işe yaramıyor.
                    1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                    2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                    3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                    5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                    6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

İşleniyor...
                    X