Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Geri görüş kamerası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Geri görüş kamerası

Merhaba arkadaşlar aracım 2014 Insignia cosmo bu gün bir kaç yere geri görüş kamerası için sordum lakin ekranın değişmesi gerekiyor dediler sizce ekran değişmeden takılabilir mi?

Sanırım ekranı değiştirip Android tablet olan bir cihaz takacaklar ve bu cihaz kamerayı destekleyecek. Bunları kullanıp memnun olan da var olmayan da.

Diğer bir seçenek de interface adı verilen cihazı takmak. Bu cihaz araçtaki ekranı kullanıyor ve aracın mutimedia beynini iptal etmeden paralel şekilde montajlanıyor. Yani iki cihaz arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Ben sırf geri görüş kamerası için iki türlü mudahaleye de karışıyım. Hala orjinal ekranı kullanıyorum. Evet kamera çok faydalı ama bence bu kadar masrafa değmez. Cihazın diğer nimetlerinden de faydalanacaksanız o zaman başka

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

ekran degisimi olmadanda yapabilirsiniz hmi modulunde gri renkli sokete baglanti kurmaniz ve yazilimsal olarak actirmaniz gerekiyor

Yorum

İşleniyor...
      X