Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardım. Yeni insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yardım. Yeni insignia

4 gün önce 2020 1.6 cdti excellence insignia aldım. İlk defa opel ve insignia aracım oldu. İkinci el aldım ama 16 km de yani sıfır aldım. Uzatmadan sıkıntımı dile getirmek istiyorum. Eşimde aracı kullanmak zorunda bu yüzden geri görüş kamerası, bagaj kapağının içerden açılabilmesi ve auto hold. Bu üç donanımı serviste yaptırabilirmiyim. Ankara servis geri görüş takamayız dedi. Haliyle garantisi iptal olur diye dışarda bişey yaptırmaya korkuyorum. Yardım ve önerilerenizi paylaşırsanız çok memnun olurum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz. Yeni aracınız hayırlı olsun.

Exellance donanımda geri görüş kamerası ve auto-hold olmamasına şaşırdım. Buna emin misiniz?

Yeni kasalarda bagaj kapağı ise sanırım ağırlık ve yapı gereği elle açılmak zorunda. Eski kasalarda yaylı mekanizma sayesinde düğmeye basınca kendisi açılıyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

merhaba ;
        bende de aynı sıkıntıdayım gerı gorus ve otomatık bagaj acma kapama yok.daha onceden astram vardı 2017 model ona gero gorus kamerası taktırmak ıstedıgımde servıste butun ekran degıscegı bılgısı almıstım ve ıyı para ıstemıslerdı.aynı sey yenı ınsıgnıada basıma geldı ama daha sormadım.sız halledebıldınızmı

Yorum

Naçizane bir fikir vermek gerekirse aynaya takılan geri görüş kamera aparatları ve ekranları mevcut. Çok fazla para vermek yerine tercih edilebilir. Bluetooth ile bağlanma özelliği olanları tercih edip kablo çektirme kesme delme takma işlemini minimum seviyede tutup Uygun bir zamanda kendi aracıma yaptırmayı planlıyorum bakalım.

Yorum

İşleniyor...
          X