Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia gösterge aydınlatma problemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia gösterge aydınlatma problemi

Mrb, aracım 2009 model insignia. Göstergede ledlerde sönme var. Bunun çözümü nedir? Başına gelen kimse var mı?
    örnek resim atıyorum;
    Ekli Dosyalar

Hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi ve aracınız daha iyi tanıyabiliriz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Vallahi forma yeni kaydoldum o yüzden nerden ne yapılır bilemedim. Bu konuyu nasıl etikili bir yere taşıyabiliriz ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
        Hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi ve aracınız daha iyi tanıyabiliriz
        Forma yeni kaydoldum. Acemiyim

Yorum

Sorun değil Kenan Bey, zamanla öğrenirsiniz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Sorun değil Kenan Bey, zamanla öğrenirsiniz
            Peki ben bu sorunumu nasıl taşıyacağım gerekli yerlere hala sorunum devam ediyor çünkü

Yorum

Bu forumda hiç karşılaşıldı mı hatırlamıyorum ama başka sitelerde göstergelerin içinin açılıp yanmayan LED'lerin değiştirildiğini görmüştüm. Ama ampul mü LED mi ona bile emin değilim. Yetkili servise veya güvenebileceğiniz bir oto elektrikçiye danışabilirsiniz.

Yorum

Led diye anımsıyorum. Göstergeleri sökerek onarımını yapıyorlar.

Yorum

An itibari ile benimde ayni yerden ledler sönmeye basladi biraz daha söndukten sonra yaptirmayi planliyorum.

Yorum

Benimkinin de hararet göstergesi aydınlatmasının yarısı ara ara sönüyor. Sonra kendiliğinden düzeliyor.
                    2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kiricikenan01 View Post

Peki ben bu sorunumu nasıl taşıyacağım gerekli yerlere hala sorunum devam ediyor çünkü
                      Her şey gibi ampullerin de bir ömrü var, 2009 model araba 11 yaşında,
                      yine iyi dayanmış, servisde değiştirirler,dert etmeyin.

Yorum

Mrb arkadaşlar. Paneli söktüm güvenilir elektronikçiye götürdüm. İçindeki ledleri değiştirdiler. Sorun 100₺ ye çözüldü ama göğüsü sökene kadar bi hayli uğraştım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kiricikenan01 View Post
                          Mrb arkadaşlar. Paneli söktüm güvenilir elektronikçiye götürdüm. İçindeki ledleri değiştirdiler. Sorun 100₺ ye çözüldü ama göğüsü sökene kadar bi hayli uğraştım.
                          Geçmiş olsun , paneli sökmek başlı başına bir marifet , tebrik ederim

Yorum

İşleniyor...
                          X