Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opc hayalet ektan aktifleştirme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opc hayalet ektan aktifleştirme

Merhaba Arkadaşlar Ankara’da aracıma opc menü aktifleştirme uygulandı.Opc’ye has detaylı menüler açıldı,özellikle opc kadran selamlamayı çok beğendiğimi söylemeliyim.Ankara’da seçim opel (Pro Opel) servisi’nden Mert bey yardımcı oldu.zamanım çok olmadığı işin henüz kurcalayamadım menüyü.resim ekleyeceğim posta.300 tl gibi bir rakama mal oldu ve sonucunu çok beğendim.hayalet kadran daha dolu,kullanışlı ve eksik özellikleri böylelikle tamamlanmış oldu.Eline emeğine sağlık.Sevgiyle kalın Opel dostları.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 3 photos.

Hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı olsun, açılan ekran attığınız fotoğraf kadar mı yoksa ana ekrana diğer menülerde geldimi. Birde eğer araçta akü falan biterse bu uygulama silinir' mi böyle bişey konuştunuz' mu mert beyle.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gozgozlu3535 View Post
        Hayırlı olsun, açılan ekran attığınız fotoğraf kadar mı yoksa ana ekrana diğer menülerde geldimi. Birde eğer araçta akü falan biterse bu uygulama silinir' mi böyle bişey konuştunuz' mu mert beyle.
        Merhaba, bende de var bu özellikler. Silinmez büyük ihtimal zaten silinse de Mert yeniden yapar diye biliyorum. Ama tabii net cevabı Mert verecektir. Pro:Opel

Yorum

Merhabalar tekrar hayır silinmiyor bana silinmediğini söyledi ben de silinmeyeceğini düşünüyorum çünkü eklediği yazılım orijinal yazılım kod koda yani zaten Mert bey yıllardır yazılım vb.işi yapıyormuş o konuda eminim ama sırf karşılama ekranı opc için bile yaptırmaya değer. Aklınızda kalacağına arabanızda kalsın.Küçük modifiyelerle ben mutlu oluyorum.eminim bir çok araba aşığı da mutlu oluyordur marka model fark etmeksizin.

Yorum

Ekranda eklenen diğer özelliklerin fotoğraflarını atabilirmisiniz. Bende haziran başı yaptırmayı düşünüyorum mert beye ama ne açılıyor menüde diye düşünmüyor değilim.

Yorum

Diğer opc görüntülerini atabilirseniz sevinirim. Ve insigniateam olarak toplu sipariş versek indirim olur mu acaba ❓

Yorum

merhabalar silinme durumu söz konusu değil

Yorum

2012 model Opel insignia OPC kullanıyorum.Bu ekran bende direkt çıkabilir mi pro-opel(kusura bakmayın isminizi bilmiyorum)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

merhabalar silinme durumu söz konusu değil
                    En kısa zamanda geleceğim yaptırmaya, ayrıca soracağım bişeyler var mert bey. Sisler zenon, arka sağ sis lambasını aktif etme ve araç iç ışıklarını beyaz Led ile değimini yapabiliyormusunuz.

Yorum

En kısa zamanda geleceğim yaptırmaya, ayrıca soracağım bişeyler var mert bey. Sisler zenon, arka sağ sis lambasını aktif etme ve araç iç ışıklarını beyaz Led ile değimini yapabiliyormusunuz.
                      Ne zaman isterseniz bekleriz
                      malesef istediginuz uygulamari yapmiyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pro:Opel View Post

Ne zaman isterseniz bekleriz
                        malesef istediginuz uygulamari yapmiyoruz
                        Cevabınız için teşekkür ederim mert bey. Birde orjinal ekran görüntüsü değişmeden, bütün ayarlar açılıyormuş yoksa bazı ayarlar opc menü altında mı geliyor. Keşke bu uygulama için bir konu açsanız yapabildiğiniz özellikleri gösterseniz.

Yorum

Uzun bir aradan sonra mert bey ile bugün görüştük sağolsun çok ilgilendi araç ile ve yazılım opc ekran ve bütün içerikleri açtı kendine teşekkür ederim.
                          Ekli Dosyalar

Yorum

merhaba, istanbulda uygulayan var mı?

Yorum

Yakın zamanda başka bir arızadan dolayı aynı yere gittim, gitmişken ben de bu özellikleri açtırdım. sağ olsun arkadaşlar çok ilgilendiler, çok memnun kaldım. Yalnız bazı özellikler aktif olmuyor, mesela opc menüsünde bulunan "ivmelenme" faal değil, sadece "frenleme" aktif. bunun gibi bir iki menü daha vardı, kendi adıma konuşacak olursam çok önemsemedim. Belki zamanla bu problem de aşılır, yine bir güncelleme yapılabilir.

Yorum

İşleniyor...
                              X