Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Opc Hayalet Ekran Aktiflestirme Almanya'da Böyle Yapiliyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Opc Hayalet Ekran Aktiflestirme Almanya'da Böyle Yapiliyor

Selamun Aleyküm arkadaslar . Konuyu paylasmadan belirteyim hic bir ticari amacim yoktur bu isi yapacak zamanimda niyetimde yoktur . Fakat Türkiye'de malesef bu isi yapan fazla olmadigi icin bu isin Almanya'da maliyetini nasil yapildigini paylasmak istedim . Belki bu islere elli yatkin yazilimci yada bilgisayarci yada hobisi bunun gibi isler olup yapmak isteyen arkadaslara bir fikir olusturmasi adina bu paylasimi yapiyorum .

Ilgilenen kisiler icin bu islem iki cihaz ile birlikte yapiliyor cihazlarin linkini paylasiyorum .Bu islemin bir gideri var bir ekran basina Avrupa'da harcanan miktar 150 TL 20 Euro Token basina . Ilgili yazi asagidadir ücret ile ilgili yazi en son paragraftadir ceviriciden cevirip okuyabilirsiniz . Ben yazinin orjinalini buraya paylastim zaten sitesine giripte oluyabilirsiniz .

https://www.obd-2.de/shop/fahrzeugmarke/opel/?p=2

Birinci ürünün üstüne tiklayip cihazin neler yapabildigini video ve yazili olarak görebilirsiniz . Ben kopyalayip yinede bura yapistiriyorum .Ekte paylastigim fotoraftaki iki cihaz bir arada olmak zorunda biri olmAdan digeri ise yaramaz !!!

Produktinformationen "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"

IPC PRO Erweiterung für AutoScannerCAN für Opel incl. 8 Tokens.

Um die Modelle Astra K, Insignia B, Mokka X und die restlichen Insignia Restyle zu codieren ist eine PRO Erweiterung erforderlich. Was damit alles möglich ist, kann in diesem Video angeschaut werden:
    https://www.youtube.com/watch?v=jI2OpJlwioI

Lieferumfang:
    • PRO Version per Download
    • USB Schutz-Dongle
    • 8 Tokens für die Codierungen

Um diese Erweiterung nutzen zu können, ist das AutoScannerCAN für Opel Gerät erforderlich. Es ist nicht das Bestandteil dieses Angebotes.

Bitte beachten Sie, dass im Falle einer Rücksendung die verbrauchtten Tokens mit 20 Euro pro Tocken von der Rückzahlung angezogen werden. Mit einem Token ist eine Codierungssession möglich. D.h. nach dem Verbindungsaufbau mit dem Fahrzeug können die Codierungen uneingeschränkt und beliebig oft angepasst und gespeichert werden. Die weiteren Tokens können jederzeit nachbestellt werden. Dabei bekommen Sie einen Freischalt-Key, der in der Software eingegeben wird.

Weiterführende Links zu "AutoScannerCAN für Opel PRO IPC Codierung Erweiterung"
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Son düzenleme: kemal6190; 18.04.2020, 08:13.

Güzel anlamlı bir paylaşım Kemal kardeşim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
      Güzel anlamlı bir paylaşım Kemal kardeşim
      Eyvallah kardeşim :-)

Yorum

Güzel paylaşım,

Şu virüs işi bitsin, Almayadaki kuzene sipariş geçmeyi düşünüyorum...

O süreçte biraz daha araştırayım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unsal View Post
          Güzel paylaşım,

Şu virüs işi bitsin, Almayadaki kuzene sipariş geçmeyi düşünüyorum...

O süreçte biraz daha araştırayım...
          Tesekkürler Olmayacak is degil tüm detaylari paylastim . Türkiye'de yasayan biri icin mantikli hem kendine hemde cevresine paydasi dokunur birazda kazandirir .

Yorum

İşleniyor...
          X