Duyuru

Collapse
No announcement yet.

multimedya ile ilgili kararsız kaldım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• multimedya ile ilgili kararsız kaldım

Tekrar merhaba arkadaşlar aracım 2014 model insignia cosmo paket + stil paketi. teyibimde navigasyon geri dönüş kamerası ve iphone ekran yansıtma(carplay)bulunmuyor.ek olarak videoları hareket halinde de açılsın istiyorum.bunlardan eklemek istiyorum.önümde 3 alternatif var aftermarket multimedya taktırmak(tesla ekran),interface(arayüz) corvin ya da necvox,ya da opel özel servislerinde özellik ekliyorlar orjinal garantili o da 3.000 tl gibi yüksek fiyatlar istiyor.sadece geri dönüş kamerası+carplay+hereket halinde video izleme için.ek özellikleri de hediye olarak açacakmış.tamamen orjinaline sadık kalarak yapacakmış bilgisayarla.ankarada ikamet ediyorum.bu 3 işlem arasında kararsız kaldım aracım dolu paket oldığundan tesla ekran olmuyor.tesla ekran orta ve düşük donanımlı araçlara uyuyormuş genel olarak.kablolardan dolayı.interface ise 3 ayda bir sök tak yapılıyor diye duydum.geriye orjinal ekran kalmak kaydıyla bilgisayarla yazılımla uzun ömürlü olabileceğini düşünüyorum.tesla ekran ile ilgili bose sistemi küçük bir müdahale ile değişip orjinaline yakın ses kalitesi ve navimex 9929 HD modeli taktırılabiliyor ama o da 2.800-3000 tl civarında .3.000 tl civarı ücreti göze aldım ama sizce hangisi daha sağlıklı ve sorunsuz hangi yöntemi kullanmalıyım ?

interface neden 3 ayda bir sökülüyor ? aracın orjinal ekranının sökülmemesinden yanayım. sonra çok sorun yaşayacağınızı garanti ederim. interface en mantıklı çözüm.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
      Tekrar merhaba arkadaşlar aracım 2014 model insignia cosmo paket + stil paketi. teyibimde navigasyon geri dönüş kamerası ve iphone ekran yansıtma(carplay)bulunmuyor.ek olarak videoları hareket halinde de açılsın istiyorum.bunlardan eklemek istiyorum.önümde 3 alternatif var aftermarket multimedya taktırmak(tesla ekran),interface(arayüz) corvin ya da necvox,ya da opel özel servislerinde özellik ekliyorlar orjinal garantili o da 3.000 tl gibi yüksek fiyatlar istiyor.sadece geri dönüş kamerası+carplay+hereket halinde video izleme için.ek özellikleri de hediye olarak açacakmış.tamamen orjinaline sadık kalarak yapacakmış bilgisayarla.ankarada ikamet ediyorum.bu 3 işlem arasında kararsız kaldım aracım dolu paket oldığundan tesla ekran olmuyor.tesla ekran orta ve düşük donanımlı araçlara uyuyormuş genel olarak.kablolardan dolayı.interface ise 3 ayda bir sök tak yapılıyor diye duydum.geriye orjinal ekran kalmak kaydıyla bilgisayarla yazılımla uzun ömürlü olabileceğini düşünüyorum.tesla ekran ile ilgili bose sistemi küçük bir müdahale ile değişip orjinaline yakın ses kalitesi ve navimex 9929 HD modeli taktırılabiliyor ama o da 2.800-3000 tl civarında .3.000 tl civarı ücreti göze aldım ama sizce hangisi daha sağlıklı ve sorunsuz hangi yöntemi kullanmalıyım ?
      Bende aynı durumda kaldım. Orijinal halinde yapılan işlemlerin biraz daha ucuzlayacağını düşünüyorum. Olmazsa da corvin en mantıklısı geldi. En azından fazladan bir sürü özellik geliyor araca, android özellikleri yani. Corvinde çok sorun yaşayan da oluyor problemsiz uzun süreler kullananda. Kocaman ekranın hiç bir işe yaramıyor olması sinir bozucu cidden. Eğer olurda yaptırırsanız buradan bilgilendirmede yapabilirseniz sevinirim.

Yorum

Merhaba tabiki yaptıtır yaptırmaz detaylı resimli post paylaşırım ama uzun süren araştırmalarım sonucu orjinal teyip ve ekranın gerekli özellikleri açılıp uzun süre sorunsuz kullanılacağı yönde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
          Ankarada hangi Opel özel servisinde yapılabiliyor. Bende de aynı problem var. Geri görüş kamerası, car play yada android auto vs. Bunların olmaması hayal kırıklığı bence...

Yorum

Ben de aynı dertten muzdaribim.

Yorum

Arkadaşlar siz bilrisiniz fakat ben olsam bu kadar para harcamak yerine sadece ayna içinde yer alan geri görüş kamerasını tercih ederdim. Android auto yada Apple car özelliği çok elzem gelmiyor bana. Fiyat perfomans olarak uzak geliyor

Yorum

İşleniyor...
              X