Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi multimedyayı tercih etmeliyim.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• hangi multimedyayı tercih etmeliyim.

Sevgili arkadaşlar 2014 model insginia aracımdaki mevcut intellink model teybi kaliteli bir multimedya ve geri dönüş kamerası ile birlikte değiştirmek istiyorum.o kadar model var ki kararsız kaldım.sizce en sorunsuz multimedya marka ve modeli hangisi ? sizin kullandığınız multimedya hangisi? sorunsuz olan,navigasyon güncellemelerini ömür boyu destekleyen,video klipleri her formatta sorunsuzca yüksek çözünürlükte oynatan hangi model acaba ? bir de android tesla tarzı multimedya modelleri var hangisini seçmeliyim ? aracın mevcut özelliklerini de destekleyen olması tabiki.önerilerinizi merakla bekleyeceğim.selamlar.

değiştirmenizi önermem. interface taktırın.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Steve_Rogers06 View Post
      Sevgili arkadaşlar 2014 model insginia aracımdaki mevcut intellink model teybi kaliteli bir multimedya ve geri dönüş kamerası ile birlikte değiştirmek istiyorum.o kadar model var ki kararsız kaldım.sizce en sorunsuz multimedya marka ve modeli hangisi ? sizin kullandığınız multimedya hangisi? sorunsuz olan,navigasyon güncellemelerini ömür boyu destekleyen,video klipleri her formatta sorunsuzca yüksek çözünürlükte oynatan hangi model acaba ? bir de android tesla tarzı multimedya modelleri var hangisini seçmeliyim ? aracın mevcut özelliklerini de destekleyen olması tabiki.önerilerinizi merakla bekleyeceğim.selamlar.
      Ben aracıma 3329 HD 10.4" android Tesla modeli multimedya taktırdım gayet iyi tüm fonksiyonları çalışıyor, yalnız cihazı takıldıktan sonra aracın kapıları otomatik olarak kapanmıyor ya bir bağlantı sorunu var veya ayarını ben yapamadım tek sorun bu zamanım olup da servise gidemedim fırsat bulunca baktıracagim. Tavsiye ederim.
      Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YILDIRAN View Post

Ben aracıma 3329 HD 10.4" android Tesla modeli multimedya taktırdım gayet iyi tüm fonksiyonları çalışıyor, yalnız cihazı takıldıktan sonra aracın kapıları otomatik olarak kapanmıyor ya bir bağlantı sorunu var veya ayarını ben yapamadım tek sorun bu zamanım olup da servise gidemedim fırsat bulunca baktıracagim. Tavsiye ederim.
        Tesla ekranlarda comfort ayarları yok.Yazılım gelecek deniyor ama 3 ay oldu arkadaşım hala yazılımı bekliyor.

Yorum

bir yerden fiyat aldım newfron multimedya insignia için android 2 gb ram vs tesla ekran değil normal ekran 8 inç ekran 2.100 tl dediler son fiyat.tüm fonksiyonları da çalışıyor dediler ama kullanmadan bilinmez tabi hepsi çalışır mı çalışmaz mı ? tesla ekran görüntüsü güzel olabillir ama araçta biraz emanet gibi duruyor.bu benim görüşüm tabi.zevkler farkıdır.

Yorum

interface uzun ömürlü müdür ? ankarada hangi teyipçiyi önerirsiniz taktırmak için ? ortalama ne kadar tutar bu interface ? tamamen değiştirmek yerine bunu mu tercih etmeliyim arkadaşlar ? sanki android ve 8 inç multimedya daha iyi gibi ama yeni başladım araştırmaya sevgili arkadaşlar.

Yorum

İşleniyor...
            X