Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017/2018 YILLARI DVD800 GÜNCELLEME DVD'si (ÜCRETSİZ)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Maalesef kırılma ve çizilme riski olduğu için gönderim şansım yok. İstanbul'a yolunuz düşerse yardımcı olurum.
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Tamam Mehmet Bey aklımdasınız

Yorum

Kırılma ve çizime tehlikesi nedeniyle kargo vasıtasıyla yollayamayacağınızı belirtmişsiniz. DVD'yi kopya korumalı değilse kopyalayıp kargoyla yollayabilir misiniz? Aracı birine vermiştim. Harita verilerini tamamen silmiş de.

Yorum

maalesef DVD kopyalanmıyor

Yorum

Bu güncellemenin yaptığı değişiklik sadece navigasyon üzerinde sanırım. Başka her hangi bir değişiklik oluyor mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CalyBoi View Post
              Bu güncellemenin yaptığı değişiklik sadece navigasyon üzerinde sanırım. Başka her hangi bir değişiklik oluyor mu?
              Sadece navigasyon güncellemesi. Diğer sistem güncellemeleri internetten sps ile yapılıyor, onun için laptop, mdi cihazı ve Opel’den ücretli üyelik lazım. Yani servise gitmelisiniz
              InsigniaTEAM

Yorum

Selamın aleyküm gurubunuzda yeniyim navigasyon numuzu malesef yanlışlıkla sildim elinde cd olan bir arkadaşımız varsa yardımcı olabilirmi lütfen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafa can uz View Post
                  Selamın aleyküm gurubunuzda yeniyim navigasyon numuzu malesef yanlışlıkla sildim elinde cd olan bir arkadaşımız varsa yardımcı olabilirmi lütfen.
                  Aleyküm selam, öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız adet yerini bulmuş olur. İstanbul da iseniz müsait bir zamanda haberleşiriz CD yi deneriz.

Yorum

İşleniyor...
                  X