Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wifi geri görüş kamerası montajı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Wifi geri görüş kamerası montajı

Aracın orjinal teyibini değiştirmek istemediğimden. Geri görüş kamerası ve Navisgasyonu aşağıdaki şekilde çözdüm.
    Geri vitese taktığınızda telefona kurduğunuz program sayesinde android cihazınız kameranın görüntüsüne bağlanıp görüntüyü gösteriyor.
    İşiniz bitince de navigason bluetoothtan müzik veya telefon rehberine erişimi sağlayabiliyorsunuz.
    Negatif durumu şudur Geri vitese taktığınızda ilk görüntünün gelmesi için 3-4 saniye beklemek gerekiyor.
    Montajı sadece kamerayı geri vites lambasına bağlayıp elektrik almanız yeterli.

Kendi aracımda uygulama resimleri.

3.jpg 1.jpg 2.jpg

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Elinize sağlık.

Benzer şekilde Android sistemli ve kablosuz bağlantılı bir dikiz aynası da bu işe yarayabilir. Hem telefonunuzu esir etmemiş olursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Kullanışlı bir yöntem. elinize sağlık
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Harika bence
        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Elinize sağlık.

Benzer şekilde Android sistemli ve kablosuz bağlantılı bir dikiz aynası da bu işe yarayabilir. Hem telefonunuzu esir etmemiş olursunuz.
          Geri görüş aynası seçeneği vardı. Ancak forumdaki üyelelerden kemal6190 arkadaşımızın konusunu takip ettim memnun kalmadığını gördüm.
          Orjinal olmayan ayna hızlanmalarda titreşim yaptığından şikayet etmişti. Aynanın sağa yada sola doğru seyahate çıktığını (sarktığını) belirtmişti
          Dolayısıyla o seçenekten vazgeçtim.
          Geri görüşte kullandığım telefon evdeki 2. atıl telefon.
          Yine de araca bindiğimde kendi telefonumu koyacak en güzel yer olarak oradaki telefon tutucu oluyor.
          Bu durumda atıl telefona bile gerek duymuyorsunuz.
          Geri görüşe gelince hani çok da elzem bir şey değil ama '' niye benim aracımda yok '' gibi mini takıntılardan kurtulup arzularımızı tatmin ediyoruz

Yorum

vay be, hiç aklıma gelmezdi böyle birşey
            InsigniaTEAM

Yorum

Hayırlı olsun. Telefonun çalınma riski nedeniyle (telefondan ziyade araç açısından sıkıntılı) düşündüğüm ama gitmediğim bir uygulama. Geri görüş kamerası önemsiz gibi görünse de yeri geldiğinde çok faydalı olabiliyor. Benim 2011 model aracımda var, manevrayı kameradan yapmıyorum ama arkayı bir kez bile olsa kontrol etmek faydalı; özellikle çocuk veya çukur varsa ve görmediyseniz...

Yorum

Güle güle kullanın güzel ve pratik bir çözüm

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                  Güle güle kullanın güzel ve pratik bir çözüm
                  Teşekkürler HaniBanaDemiş n ratip FacomX Fatih arel2434 cagri hocam sağolun iyi dilekleriniz için.

ufukkk hocam haklısınız geri görüş kamerası mutlak manevra için ben de kullanmam.
                  Hani araçta var mı var. Telefona gelince araca sabitlemek gerekmiyor.
                  Zaten araca biner binmez hepimiz telefon görüşmeleri için bluetooth senkronize yaparız .
                  Telefonunuzu sağa sola koymak yerine hem kolay erişim hem navigasyon hem kamera kullanım için tutucuya takıp yola devam ediyoruz.
                  Eşim kullanıyorsa onda da aynı uygulama telefonunda yüklü.
                  Yani '' gel camı kır beni al '' diyen bir sabit telefon yok orada
                  Bildiğiniz gibi piyasadaki android ekranların ya ses kaliteleri düşük, ya versiyonları geri, veya ramları düşük. Mutlaka bir zaafları var.
                  Şimdilik böyle basit bir çözümle idare edeceğiz.

Yorum

İşleniyor...
                  X