Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnfinity ses sisteminin sol ön kapıdaki hoparlörde bas sesi kayboldu,ses azaldı.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnfinity ses sisteminin sol ön kapıdaki hoparlörde bas sesi kayboldu,ses azaldı.

Öncelikle aracım 2010 model opel insignia.Bir kaç ay önce arabanın sol ön hoparlöründen önce bozuk bas sesi gelmeye başladı ve sonra bas sesini kaybettim.Çok yüksek sesle müzik dinleyen biri değilim. Aklıma ilk gelen kapı camından hoparlöre su kaçtığı için böyle olduğunu düşündüm, ama bundan mı kaynaklanmıştır kesin bilmiyorum.Yıllık bakımda artık göstereceğim.İnfinity bir hoparlör değişimi ne kadardır bilmiyorum ama kesin tuzludur :-).Bu ve buna benzer sorun yaşayan varsa, bu konuda açıklama yaparsa sevinirim.
    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
    20" jant
    infinity
    DVD 800
    Sunroof
    Deri koltuk

kapının altında tıpa takılı mı abi? yada sessiz bir yolda gaz fren yaptıkça arabadan su çalkantı sesi geliyor mu?
    InsigniaTEAM

Yorum

Kapının için de su sesi yok.Zaten kapı altı gider deliklerini kontrol etmiştim.Zaten hoparlörü değiştirdim.Şimdi düzeldi.Hatta hoparlör bozuk iken hoparlör hafiften motor sesini içeri alıyordu.Garip ama gerçek.Şimdi böyle bir sorun yok. :-)
      INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
      20" jant
      infinity
      DVD 800
      Sunroof
      Deri koltuk

Yorum

İşleniyor...
      X