Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ses sistemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ses sistemi

arkadaşlar , 2016 insigniam var (cosmo). malumunuz ses sistemim bose değil.
    acaba ses sisteminden memnun musunuz ?

Aynı araçtan var bende, ben gayet memnunum. 'audiophile' diyebileceğim otopark.com And testte oldukça beğenmişti ses sistemini.

Yorum

Baslardan memnunum, tizler biraz daha temiz olabilirdi, genel olarak opsiyonsuz ses sistemleri içinde en iyilerden biri.

Yorum

Ses sistemi gayet iyi. Başka araçlara bindiğinizde daha iyi anlıyorsunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Türker View Post
          arkadaşlar , 2016 insigniam var (cosmo). malumunuz ses sistemim bose değil.
          acaba ses sisteminden memnun musunuz ?
          Bence çok keyifli ve elzem bir donanım. Özellikle 3. parti uygulamalarla kullanıyorsanız (apple music/spotify vs.) daha da üst düzey bir kalitede müzik keyfi sunuyor. Tek kötü yanı diğer fabrikasyon ses sistemine sahip araçlarda yolculuk yapmak istemiyorsunuz

Yorum

Makyajlı kasanın standart ses sistemi gayet iyi bence, BOSE ise olmazsa olmaz standart donanım olması gereken bir opsiyon. dışarı müzik dinletmek için değil, araç içinde kendiniz temiz sese sahip kaliteli müzik dinlemek için mutlaka olmalı.
            InsigniaTEAM

Yorum

Ben 2011 edition modelindeki ses siteminde den de memnunum
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Cosmo standart ses sisteminden gayet memnunuz. Bose ise çok güzel.
                Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Ses sitemi gayet güzel memnunum..
                  Orjinali teyibini değiştirmedim.
                  Ses kalitesi bozulmasın diye geri görüş ve navigasyonlu android sistemi takmaktan vazgeçtim.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                    Ben 2011 edition modelindeki ses siteminde den de memnunum
                    İki sistem arasında uçurum var hocam, makyajlı kasa Cosmo'daki standart ses sistemi makyaj öncesi kasaya göre çok çok iyi.

Yorum

2011 Edition Elegance'nin ses sistemi Fluence'ten berbattı. Berbat kelimesi bile iyi kalır D segmentinde daha vasatı yoktur galiba Şu anki 2017 Polo'mun yanına yaklaşamaz bile. Sözde 7 hoparlör var. Konsoldaki de öylesine konulmuş. Bass özelliği yok denilebilir.
                      1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                      5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                      6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

eski aracım vectra c nin (2006-elegance) ses sistemini nedense daha çok beğeniyorum ben. cd kalitesinden mi ya da benden önceki sahipleri mi ekstra birşey yapmıştı bilmiyorum ama insigniayı ilk aldığımda flash bellekteki müzik kalitesiyle arada bariz fark vardı, ekokayzır ayarıyla falan biraz toparladıkta
                        OPC Line Sport

Yorum

CD ile alakalı olabilir. Flash bellekteki mp3'ler 320 kbps mı yoksa daha düşük kalitede mi?

Bu arada aklımdayken yazıyım. Ses sistemleri uzmanı bir arkadaşım var, aynı zamanda montör. Kendisiyle uygun olduğum bir zamanda buluşup benim makyajlı aracı test edeceğiz ve onun tavsiyelerine göre sisteme ufak dokunuşlar (hoparlör değiştirme, tweeter değiştirme, slim sub ekleme gibi) yapma ihtimalim var. Kendisi bana dinletmeden bu işegirişme orijinalinden daha kötü olabilir dediği için beraber karar vereceğiz. Vakit bulur da yaptırırsam sonuçları paylaşırım. Yaptırmışken kapı içlerine yalıtım da yaptırırım, hem genel sessizlik anlamında hem de akustik olarak çok faydası oluyor.

Yorum

ufukkk geneli 320 kb hocam. kapı içine yalıtımda resim ekleyebilirseniz çok güzel olur
                            OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
                              ufukkk geneli 320 kb hocam. kapı içine yalıtımda resim ekleyebilirseniz çok güzel olur
                              Hocam yalıtım işi çok maliyetli ve fayda/fiyat oranı çok düşük; yani küçük bir fark için yüzlerce lira harcamak gerekiyor. Bu yüzden ben "Erkurt" marka yalıtım malzemelerinden alıp, kapı içlerine hem dış hem de iç saca olacak şekilde 2 kat montaj yaptırıyorum. Toplamda 250-300 lira gibi bir maliyetle ciddi fark sağlıyor. Yaptıracak olursam fotoğraf çekerim elbette ama benim işlerden kafamı kaldırıp bu işe girişmem için en az 2-3 ay daha var.

Yorum

İşleniyor...
                              X