Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Büyük ekran navigasyon önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Büyük ekran navigasyon önerisi

Arkadaşlar merhaba,
    2009 Insignia 2.0 CDTI dizel aldım. Ancak araç son derece boş geldi bana. Ekranı üç satır
    Bir navigasyon almak istiyorum. Internette alttaki modeli gördüm. Ancak stokta olmadığını söylediler.

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=203&uno=664

Sizlerden öneri bekliyorum.

Teşekkürler.

Yerinizde olsam sırf ekranı büyük diye 1GB ram'li böyle dandik ürünleri almazdım; ilk aldığınızda bir süre düzgün çalışacak, sonra açılışı olsun, uygulama geçişleri olsun beklettikçe bekletecek, ekranlı kullanım zor gelecek ve aracın orijinalliği de bozulacak. (Tamam hepsinde bozuluyor ama bu ön konsolu tamamen değiştiriyor)

Geçen bir arkadaş 4 GB ram, 32 GB depolama ve 8 çekirdek işlemcili, Android 8 sürümlü bir multimedya paylaşmıştı. Öyle bir ürün tavsiye ederim. (Yazarken geçmiş'ten buldum : https://www.sedmarket.com/urun/opel-...ia-android-8-0)

Yorum

Bu ürünler uygulandığında araçın setupları nasıl yapılıyor. Misal araç ayarları,konfor ayarlar vs için o 3 satırlık ekrana ıhtiyaç var. Bu ürünler uygulandığında aracın menusüne (takılan cihazın değil otomobilin ayar menulerine) ulaşılabiliniyor mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
        Bu ürünler uygulandığında araçın setupları nasıl yapılıyor. Misal araç ayarları,konfor ayarlar vs için o 3 satırlık ekrana ıhtiyaç var. Bu ürünler uygulandığında aracın menusüne (takılan cihazın değil otomobilin ayar menulerine) ulaşılabiliniyor mu?
        Ulaşılıyor hocam. Canbus adı verilen sistem sayesinde mümkün oluyor.

Yorum

Ufuk bey cevap için teşekkür ederim. Önerdiğiniz ürüne baktım, ancak ekranın ips olmadığını düşünüyorum. Bilmiyorum ama bu tür multimedya sistemleri bana sanki ucuz tn panelli tabletleri hatırlayor. Ama raminin 4 gb olması tabiki yavaşlama sorunu tehlikesi ortadan kaldırıyor.

Bu linkteki ürün de 2 gb ramli ve 12.8 inc. Arabaya tesla havası katıyor ve ekranı IPS panel. Keşke Türkiye'de bunu kullanıp bize tecrübesi anlatan biri olsa idi.

https://www.aliexpress.com/item/32G-...24b43c002ApGNo

Yorum

Türkiye de kullanıcı yorumu yok ama ürünün satıldığı sitede 17 kullanıcının 16 sı olumlu yorum yapmış ve memnun.
            Montaj resimlerine baktım gayet güzel, klas duruyor. Araç uzun dönem kullanılacaksa yapılabilir.
            Tabi gümrüğe takılma durumu da var.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
              Türkiye de kullanıcı yorumu yok ama ürünün satıldığı sitede 17 kullanıcının 16 sı olumlu yorum yapmış ve memnun.
              Montaj resimlerine baktım gayet güzel, klas duruyor. Araç uzun dönem kullanılacaksa yapılabilir.
              Tabi gümrüğe takılma durumu da var.
              Maliyeti gümrük vergisi ile 3 bini geçebilir. Açıkcası ben almak istiyorum ama 60 binlik bir araba için pahalı bir yatırım mıdır acaba, kararsızım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Ulaşılıyor hocam. Canbus adı verilen sistem sayesinde mümkün oluyor.
                herşeye erişilemiyor diye biliyorum. eksik menüler oluyor.
                InsigniaTEAM

Yorum

Ben Navitech'ten orijinale dönmeyi düşünüyorum.

Yorum

Her menüye erişilemiyor maalesef ve radyo çekimi sıfır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
                      Her menüye erişilemiyor maalesef ve radyo çekimi sıfır.
                      maalesef orj teypte çok iyi çekmiyor abi ihihi
                      InsigniaTEAM

Yorum

Dil değiştirme dışında eksik bir menü hatırlamıyorum. Belki de araç Ed. Elegance olduğundandır. Siz hangi ayarlara erişemiyorsunuz?

Yorum

En başta Flexride menüsü
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                            En başta Flexride menüsü
                            En önemlisi di mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                              En başta Flexride menüsü
                              Benim araçta yok zaten.

Yorum