Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Somradan takılan multimedya hakkında.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Somradan takılan multimedya hakkında.

Abilerim kolay gelsin 3 ay önce 2009 cosmo insignia aldım araçta sonradan takılma Kamosonic multimedya var https://i.hizliresim.com/grgNk5.png örnek resim . Ben aldığımda vardı. Sorum şu olacak araçta konteol ayarları ve araç ayarları var burada kolay inme park sensörü park halinde ayna eğme, araç ışıkları vs.var buradan ayar yapıyorum ama aracı kapatıp açımca herşey sıfırlanıyor yaptığım ayarlar eskihaline dönüyor ötneğin geri viteste sağ ayna eğilmiyor , sinyal verdiğimde ses gelmiyor emniyet kemer ikaz sesi gelmiyor, park halinde akustik sensör ses gelmiyor bunun sorunu nedir yaptığım ayarları nasıl kaydedebilirim.

Kontak kapanınca cihazın elektriğini kesiyor mu?
    InsigniaTEAM

Yorum

Hayır kesmiyor kapıyı açınca otomatik ekran kapatıyor kendini.

Yorum

Bence bu cihazı öncelikle söküp atın sonrada necvox ürünlerinden yetkili servislerde taktırın
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Zamanında necvox da takınca soğukta çalışmıyordu araç ısınınca çalışıyordu orjinal orjinaldir her zaman

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alper88 View Post
            Zamanında necvox da takınca soğukta çalışmıyordu araç ısınınca çalışıyordu orjinal orjinaldir her zaman
            Dostum ne zamanı kastediyorsun bilmiyorum ama grupta veya buluşlamalarda Dadaşoğlu ve Keleş böyle bir konudan bahsetmedi? yusuf_25 mstfkls
            Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Ben yıllar önce Navimex cihaz taktırmıştım, hatta sonrasında ön kamera da eklemiştim hey gidi günler... )))

Yorum

İşleniyor...
              X