Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport Enjoy geri görüş kamerası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Grand Sport Enjoy geri görüş kamerası

Insignia Grand Sport Enjoy sahibiyim. Aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Servislerden aldığım fiyat 1.900TL civarı. Kamera 1450 + İşçilik + Yazılım güncelleme.

Uyumlu parça kodu olarak 39118693 verdiler. Fiyat çok yüksek geldi. Yurtdışı fiyatları da oldukça yüksek. https://www.vauxhall-accessories.com...ainment-system

Servis dışı çözümlere bakıyorum. Kamerayı bir şekilde temin etsek bile yazılım güncellemeyi nasıl yaptırabiliriz bilmiyorum.
    Taktırabileceğim uygun fiyatlı bir yer bilen var mı?

Bilgi olarak ekliyorum, aracım 2017 model. Araç üzerinde R4.0 INTELLILINK multimedya sistemi var. Bunu kullanan diğer opel modelleri de var. Kamera ve yazılım tüm araç modellerinde aynı mıdır bundan da emin değilim.

Yorum

Kendi aracım da kamera yok fakat şirket aracımda kamera var. Park ederken bakmak aklıma bile gelmiyor , bence o parayı kameraya vermektense akaryakıt alıp gezin derim.

Yorum

Kamerayı ben de park etmek için kullanmıyorum fakat yine de manevradan önce arkada aynalardan göremediğim çocuk, çukur, mantar vb. bir engel varsa diye kamera görüntüsüne mutlaka bakıyorum... Diğer aracımda yok, çok da aramıyorum ama faydasını da inkar edemem.

Bu para verilir mi konusunda ben de şüpheliyim. O para verilecekse Corvin interface gibi ilave özellikleri de olan bir sistem düşünülebilir. (Yeni Insignia için var mı bilmiyorum)

Yorum

Varmış :

http://corvin.com.tr/1588-opel-insig...terface-cihazi

Yorum

Orijinal donanımı ekleyebilmek ne güzel birşey eskiden bu imkanlar yoktu. Fiyat maalesef kur sebebiyle çok yüksek. mesela verdiğiniz linkte İngiltere fiyatına bakarsak burada 184 TL'ye satılması gibi birşey oluyor. montaj yazılım vs dahil 300-500'e gelecek yani. Ama döviz kurları ortada.
            InsigniaTEAM

Yorum

1.900tl verene kadar bunu uygulamak daha mantıklıymış ama fiyat halen yüksek benim için

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Yorum

Ben de makyajlı kasa aracıma uzun zamandır düşünüyorum ama fiyat/fayda dengesi hala çok kötü. Sürekli navigasyon kullananlar için o fiyat verilebilir ama ben de fiyatı yüksek buluyorum; üstelik donanımları da eski; şöyle 3gb ram, android 7-8 bir cihaz olsa neyse.

Yorum

İşleniyor...
                X